XXVI kolejka: Warta II Sieradz - Jutrzenka Warta 3:2 (2:1)
Jak można było przegrać ten mecz?!

01 czerwca 2023 21:12

W meczu XXVI, zaległej kolejki, w środę 31 maja Jutrzenka uległa w Sieradzu rezerwom Warty 2:3.  Mecz miał różne oblicza. Do 40 minuty Juve dominowało i zasłużenie prowadziło, choć powinno zdecydowanie wyżej! Potem chwila nieuwagi i dwa gole w krótkim czasie zawodnika pochodzącego z Japonii, z kadry pierwszego zespołu. Druga połowa wyrównana, ale znów w końcówce Juve straciło gola. Remis pewnie byłby sprawiedliwym wynikiem, ale w piłce nożnej nie zawsze tak jest, że wygrywa lepszy!

Relacja z tego spotkania:

2 min. - strzał Dawida Kępniaka - bramkarz obronił;

3 min. - znów strzelał Dawid Kępniak - znów górą bramkarz Warty;

6 min. - Dawid Kępniak wygrał pojedynek z obrońcą i umieścił piłkę w siatce, ale sędzia... nie uznał gola dopatrując się faulu Kempesa! Dziwna decyzja!

7 min. - strzał zawodnika z Sieradza - Marek Wojciechowski obronił;

11 min. - szalejący w tym meczu Kempes wpadł w pole karne i oddał silny strzał, ale bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

12 min. - strzelał z woleja Łukasz Świtała - bramkarz z trudem odbił piłkę - niestety nikt nie dobił!

21 min. - faulowany przed polem karnym Dawid Kępniak - z rzutu wolnego sam poszkodowany dał nam prowadzenie - 0:1!!!

25 min. - strzelał z pola karnego Dawid Kępniak - bramkarz obronił!

36 min. - po akcji Dawida Kępniaka strzelał Jarosław Jóźwiak - wysoko nad bramką;

36 min. - akcja Warty - strzał zawodnika z Japonii - Marek Wojciechowski obronił;

40 min. - błąd naszej obrony - gol z bliska wspomnianego Japończyka - 1:1!

42 min. - Marek Wojciechowski obronił strzał z dystansu, a dobitka była niecelna;

42 min. - po rzucie rożnym zawodnik z Japonii znów strzelił gola z bliska - 2:1!

47 min. - po rzucie rożnym Dawid Kępniak doprowadza do remisu - 2:2!!!

67 min. - strzał zza pola karnego - górą Marek Wojciechowski;

73 min. - strzał zawodnika Warty - nad naszą bramką;

80 min. - strzał gospodarzy trafił w nasz słupek;

82 min. - strzał miejscowych - Marek Wojciechowski pewnie obronił;

85 min. - strzał głową zawodnika Warty - obok słupka;

87 min. - strzał zza pola karnego - piłka po słupku trafia do naszej siatki - 3:2 - niestety!!!

88 min. - strzelał Dawid Kępniak - bramkarz obronił.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grembowicz (od 61 min. Ostrowski), Maciaszczyk (od 89 min. Ciołek), Andrzejewski, Pawlak - Nowicki, Jóźwiak, Kobierski (k) (od 81 min. Sajda), Kaźmierczak (od 64 min. Młotkiewicz), Świtała (od 81 min. Szczawiński) - Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Żółte kartki: Andrzejewski, Pawlak. Sędziował Marcin Kulawiecki. Widzów około 100, w tym za Juve kilkunastu.

W następnej kolejce, w sobotę 3 czerwca o godzinie 14.00 zagramy w Buczku z Tęczą Brodnia.