XVI kolejka: Jutrzenka Warta - Sokół Goszczanów 3:0 (2:0)
Udany rewanż Juve! Podium blisko!

20 marca 2023 09:15

W meczu XVI kolejki, w niedzielę 19 marca Jutrzenka pewnie pokonała Sokoła Goszczanów 3:0. Udał się więc rewanż, za jesienną przegraną 3:4. Dwa gole do przerwy zdobył Dominik Młotkiewicz wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem (w 32 min. po indywidualnej akcji i w 39 min. po podaniu Kacpra Kaźmierczaka). W 90 min. gola z rzutu karnego zdobył Kamil Woźniak (po faulu bramkarza na nim samym) ustalając wynik spotkania! Po tym zwycięstwie Juve ma tylko punkt straty do trzeciego miejsca w tabeli. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol. Mecz poprzedziła minuta ciszy ku pamięci zmarłych ostatnio: Witolda Małyszki i Andrzeja Świniarskiego. Ze spotkania została przeprowadzona transmisja internetowa przez hattrick.tv

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Maciaszczyk, Pawlak, Grembowicz (od 81 min. Łuczak) - Ostrowski (od 73 min. Musiał), Kobierski (k), Jóźwiak, Kaźmierczak (od 60 min. Woźniak) - Młotkiewicz (od 60 min. Sajda), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Łukasz Tomczyk. Żółta kartka: Jóźwiak. Widzów około 200.

W następnej kolejce, w sobotę 25 marca o godzinie 13.00 zagramy w Rząśni z Czarnymi.