IV liga: Jutrzenka Warta - KS Paradyż 0:3 (0:2)
Klasa B: Kalinowa - Jutrzenka II Warta 1:1 (0:1)

16 września 2012 22:03

Niestety nie udał się kolejny mecz naszym piłkarzom w IV lidze. W meczu VII kolejki Jutrzenka uległa liderowi tabeli z Paradyża wynikiem 0:3. Już do przerwy Juve przegrywało, choć miało swoje sytuacje. Najlepsze zaprzepaścili: Krzysztof Stępiński (22 i 30 min.) i Maciej Masłowski (26 min.). Goście byli skuteczniejsi i mimo dobrej postawy naszego bramkarza wykorzystali katastrofalne błędy naszej obrony. W 20 min. Tomasz Jędrzejczak tak podawał piłkę głową do "Kwiatka", że trafiła ona pod nogi Mireckiego i ten z bliska zdobył gola. W 27  min. ten sam zawodnik wykorzystał źle zastawioną pułapkę ofsajdową i w sytuacji sam na sam zdobył drugiego gola. Było po meczu. Druga połowa to nudna gra Jutrzenki i gol gości w 81 min. W sumie zasłużona porażka Juve. Kto wie czy nie był to ostatni mecz trenera Mariusza Wróbla w Jutrzence. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki (k), Badowski, Jędrzejczak (od 80 min. Dobrzański), Pawlak - Kaczmarek, Fabiano (od 70 min. Mordalski), Maraszek, P.Chudzik - Masłowski (od 75 min. Tomaszewski), Stępiński (od 55 min. Jarecki). Żółta kartka: Kaczmarek. Widzów około 200. Sędziował Błażej Pietrzak.

W VIII kolejce, w środę, 19 września Jutrzenka zagra w Warcie z Borutą Zgierz.

W IV kolejce Klasy B rezerwy Jutrzenki zremisowały na boisku lidera - Kalinowej 1:1 (0:1), prowadząc do przerwy po golu Piotra Tomaszewskiego w 41 min. Kalinowa wyrównała w 78 min. Skład Juve II: R.Wicherski - Jachowicz, P.Kobusiewicz, Kopacki, Musiał - J.Kobusiewicz, A.Budziak (k), R.Cybulski (od 80 min. Młotkiewicz), Hanszla - Sobczyk, Tomaszewski (od 57 min. Wałęsa). Żółta kartka: Sobczyk. Widzów około 100, w tym z Warty około 40.

W V kolejce Jutrzenka zagra 23 września (niedziela), o godzinie 11.00 w Warcie z Zapolem.