XV kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice 5:2 (3:1)
Wygrana na koniec rundy! Juve za podium ligowej tabeli!

20 listopada 2022 11:03

W meczu XV kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w sobotę 19 listopada Jutrzenka pewnie pokonała LZS Brąszewice prowadzone przez Marcina Kobierskiego wynikiem 5:2. Kolejny mecz z czterema golami zaliczył nasz snajper Dawid Kępniak. W sumie to jego czwarty mecz z rzędu z hat-trickiem! Po tym zwycięstwie Jutrzenka przezimuje za podium ligowym, na piątym miejscu! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Relacja z meczu z Brąszewicami:

1 min. - po błędzie Filipa Łuczaka goście zdobywają gola - 0:1!

6 min. - strzał Piotra Kobierskiego - bramkarz obronił;

9 min. - po wrzutce Jarosława Jóźwiaka strzał głową Dawida Kępniaka dał nam remis - 1:1!

13 min. - faulowany przed polem karnym Dominik Młotkiewicz - piękne uderzenie z rzutu wolnego Piotra Kobierskiego - 2:1!!!

23 min. - strzał gości - obok naszego słupka;

25 min. - po strzale zawodnika Brąszewic - uratowała nas poprzeczka!

26 min. - strzelał Dawid Kępniak - obok słupka gości;

29 min. - po podaniu Łukasza Świtały - Dawid Kępniak pięknym zastawieniem i uderzeniem z 16 metrów strzelił swego drugiego gola - 3:1!!!

45 min. - Piotr Kobierski z bliska trafił głową w bramkarza!

49 min. - Szymon Komorek obronił groźny strzał gości;

72 min. - w sytuacji sam na sam lobował Piotr Sajda - bramkarz złapał piłkę na linii bramkowej!

72 min. - po akcji Kacpra Kaźmierczaka - Dawid Kępniak z bliska trafił w bramkarza!

74 min. - Dawid Kępniak w sytuacji sam na sam zdobył trzeciego gola w tym meczu - 4:1!

81 min. - Igor Grembowicz w sytuacji sam na sam - górą bramkarz!

87 min. - za słabe wybicie piłki Sylwestra Pawlaka - strzał zawodnika gości z pola karnego - 4:2!

89 min. - sytuacji sam na sam na gola nie zamienił Piotr Sajda;

90+3 min. - po podaniu Kacpra Kaźmierczaka - Dawid Kępniak wykorzystał sytuację sam na sam - 5:2!

Skład Jutrzenki: Komorek (od 90 min. Krzysztof Ostrowski) - Andrzejewski, Nowicki, Pawlak, Łuczak (od 56 min. Kaźmierczak) - Piotr Ostrowski (od 78 min. Grembowicz), Jóźwiak (od 75 min. Maciaszczyk), Kobierski (k), Świtała - Młotkiewicz (od 56 min. Sajda), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Żółta kartka: Andrzejewski. Sędziował Robert Felcenloben. Widzów około 50.