IV runda PP: Jutrzenka Warta - Czarni Rząśnia 5:1 (3:0)
Pewna wygrana Juve! Debiut oświetlenia!

28 września 2022 20:07

Historyczny dzień dla Jutrzenki Warta i naszego samorządu. 28 września 2022 roku w meczu Pucharu Polski na naszym stadionie zadebiutowało oświetlenie! W 65 minucie meczu sędziowie zdecydowali o włączeniu światła na naszym obiekcie! Spowodowane było to m.in. spóźnieniem gości, bo mecz rozpoczął się 20 minut później niż planowano! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Jutrzenka grała dobre zawody i pewnie wygrała wysokim wynikiem 5:1!!! Kolejna runda pucharowa odbędzie się 12 października. Losowanie wkrótce!

Relacja z tego meczu:

2 min. - z bliska do bramki nie trafił Dawid Kępniak;

7 min. - po podaniu Kamila Woźniaka - strzał Szymona Andrzejewskiego - rykoszet i gol dla Juve - 1:0!!!

10 min. - po dośrodkowaniu Sylwestra Pawlaka gola zdobył Dawid Kępniak - 2:0!!!

14 min. - strzał z ostrego kąta - obronił nasz bramkarz;

20 min. - strzał gości - ratuje nas słupek;

29 min. - strzał gości obok naszego słupka;

40 min. - kolejna akcja Czarnych - strzał w boczną siatkę;

41 min. - po podaniu Kamila Woźniaka - Dawid Kępniak strzela gola - 3:0!!!

43 min. - po błędzie naszych obrońców - strzał zawodnika gości ląduje na bocznej siatce naszej bramki;

46 min. - pierwsza akcja Czarnych w drugiej części gry i gol - 3:1!!!

49 min. - w dogodnej sytuacji Piotr Ostrowski strzelił nad bramką;

55 min. - dogodna okazja gości - strzał wzdłuż naszej bramki - nikt nie zamknął;

56 min. - strzał zawodnika Czarnych - tuż obok słupka;

65 min. - debiut oświetlenia na naszym stadionie!!!

67 min. - strzał Piotra Ostrowskiego - bramkarz obronił;

68 min. - strzał Dawida Kępniaka - obok bramki;

68 min. - strzał gości - też obok słupka;

75 min. - strzał z rzutu wolnego - nad naszą bramką;

85 min. - po podaniu Piotra Ostrowskiego - Kacper Kaźmierczak ładną akcją i strzałem dał nam czwartego gola - 4:1!!!

88 min. - okazja Szymona Andrzejewskiego - bramkarz obronił na rzut rożny;

90 min. - po akcji z głębi pola Dawid Kępniak z dalszej odległości trafił do pustej bramki - 5:1!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński (od 81 min. Grembowicz), Maciaszczyk, Pawlak, Świtała - Ostrowski, Nowicki (od 53 min. Kobierski), Andrzejewski, Woźniak (od 71 min. Młotkiewicz) - Sajda (k) (od 77 min. Kaźmierczak), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Łukasz Tomczyk. Żółta kartka: Pawlak. Widzów około 100.

W sobotę, 1 października o godzinie 16.00 zagramy w meczu wyjazdowym z Konopnicą! Będzie to oczywiście mecz ligowy.