VII kolejka: Prosna Wieruszów - Jutrzenka Warta 2:2 (2:2)
Wygrana była blisko! W środę puchar z Czarnymi Rząśnia!

25 września 2022 09:09

W meczu VII kolejki, w sobotę 24 września Jutrzenka po ładnym meczu zremisowała w Wieruszowie z Prosną 2:2. Szkoda straconych dwóch punktów, bo to Juve dwa razy prowadziło i miało więcej okazji do zdobycia gola. Kolejny, już siódmy mecz z rzędu z golem zaliczył Dawid Kępniak, który strzelał we wszystkich meczach ligowych tego sezonu!!!

Po emocjach ligowych, w środę o 16.30 zagramy mecz pucharowy w Warcie z Czarnymi Rząśnia. Jeśli będzie taka potrzeba, to być może zabłysną na tym meczu nasze jupitery! Do zobaczenia w środę na stadionie miejskim w Warcie!

Relacja z meczu w Wieruszowie:

2 min. - po faulu na Dawidzie Kępniaku, nasz kapitan Piotr Kobierski strzałem prawie z połowy boiska zaskoczył bramkarza Prosny - 0:1!!!

4 min. - strzelał Dawid Kępniak - bramkarz obronił;

5 min. - po sprytnie rozegranym rzucie rożnym przepiękny strzał Piotra Kobierskiego - niestety poprzeczka ratuje Prosnę!

14 min. - strzelał z rzutu wolnego Michał Okoń - 1:1!

27 min. - po faulu na Piotrze Kobierskim - przepiękny strzał z rzutu wolnego Dawida Kępniaka z 40 metrów - okienko - 1:2!!!

31 min. - strzelał głową Dawid Kępniak - bramkarz obronił nogą!

36 min. - po rzucie rożnym Łukasz Mońka z bliska pokonał naszego bramkarza - 2:2!

44 min. - strzelał Szymon Andrzejewski - obok bramki;

45 min. - do siatki trafił Dominik Młotkiewicz - sędzia dopatrzył się pozycji spalonej - wątpliwa decyzja!

64 min. - strzelał Piotr Kobierski - obok okienka;

64 min. - strzelał Dawid Kępniak - nad bramką;

73 min. - strzał Szymona Andrzejewskiego - nad bramką;

77 min. - strzał zawodnika Prosny - nad naszą bramką;

82 min. - strzał gospodarzy obok naszego okienka;

83 min. - strzelał Piotr Sajda - bramkarz obronił;

83 min. - strzał z rzutu wolnego Marcina Nowickiego - nad bramką;

87 min. - strzelał Jarosław Jóźwiak - niestety tylko rzut rożny.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Maciaszczyk, Pawlak, Świtała - Szczawiński (od 57 min. Ostrowski), Kobierski (k), Jóźwiak, Młotkiewicz (od 63 min. Sajda) - Andrzejewski, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Paweł Wawrzyniak. Żółte kartki: Młotkiewicz, Kępniak, Pawlak, Andrzejewski. Widzów około 100, w tym za Juve 7.