V KOLEJKA: JUTRZENKA - GÓRNIK ŁĘCZYCA 0:3 (0:1)
WYGRANA DRUGIEJ DRUŻYNY

02 września 2012 19:32

Porażką Jutrzenki zakończył się mecz V kolejki łódzkiej IV ligi z Górnikiem Łęczyca. Juve grało tylko pół godziny, gdy miało swe sytuacje (Krzysztof Stępiński w 19 min. strzelał i bramkarz miał kłopoty, w 26 min. Marcin Nowicki trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego, a minutę później strzał Michała Mordalskiego obronił bramkarz gości). W 31 min. po błędzie Radka Badowskiego goście z bliska zdobyli swego gola. Minutę później nasz Tomek Kwiatkowski obronił strzał z kąta. Juve powinno wyrównać w 38 min. Po akcji Badowskiego z bliska do bramki nie trafił Nowicki! Druga część gry to brak sytuacji Juve i kontry gości. W 73 min. ładne uderzenie z daleka dało Górnikowi drugiego gola, a w doliczonym czasie gry straciliśmy trzeciego gola i porażka z zespołem Jacka Ziobra (były piłkarz ŁKS-u i reprezentacji Polski) stała się faktem!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki (k), Jędrzejczak, Maraszek, Pawlak - Stępiński, Badowski (od 57 min. P.Chudzik), Fabiano (od 90 min. Tomaszewski), Mordalski (od 65 min. Kaczmarek) - Masłowski, Jarecki (od 69 min. Królikowski). Sędziował: Krzysztof Niedźwiadek (Skierniewice). Widzów około 400.

W VI kolejce Jutrzenka w sobotę, 8 września zagra w Radomsku z Mechanikiem, zaś w środę, 5 września w meczu pucharowym o 16.00 w Zapolicach z Amatorami.

Swój pierwszy mecz w klasie B zagrał zespół rezerw naszego klubu. W Słomkowie Jutrzenka II pokonała miejscowy LZS 3:1 (0:0), po golach Przemysława Sobczyka (55 min.), Tomasza Hanszli (81 min.) i Artura Budziaka (90 min.). Skład Juve: Jakub Budziak - Błaszczyk, Kobusiewicz, Kopacki, Musiał - Małolepszy (od 30 min. Stawicki), Artur Budziak (k), Rafał Cybulski, Sobczyk (od 89 min. Kamola), Hanszla - Tomaszewski (od 65 min. Janiak). Żółte kartki: R.Cybulski, Musiał. Widzów około 50.

W III kolejce Jutrzenka II zagra w niedzielę, 9 września o godzinie 11.00 z Pyszkowem w Warcie, zaś w środę, 5 września o godz.16.00 w meczu pucharowym  Oldboy Juve Warta zagra z Kwiatkowicami.