Trampkarze nadal w klasie okręgowej! Przegrany baraż!
Ostatnie spotkanie w piątek, zdjęcia w nowych strojach!

21 czerwca 2022 09:00

Drugi rok z rzędu naszym trampkarzom nie udało się przejść meczów barażowych i tym samym awansować do II Ligi Wojewódzkiej. Tym razem nasi młodzi piłkarze w dwumeczu nie dali rady Relaxowi Czerniewice ulegając w rewanżu 1:3, mimo że prowadzili po golu Igora Grembowicza! A że pierwszy mecz w Warcie również przegraliśmy (0:1), to drużyna z okręgu piotrkowskiego zagra w przyszłym sezonie w II Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Wielka szkoda, bo akurat ten rywal był w zasięgu naszych młodych futbolistów. Zdecydował mecz na naszym stadionie, gdzie młode Juve zagrało słabo w pierwszej części gry tracąc gola po błędzie obrony! Kolejna szansa awansu za pół roku, jeśli oczywiście nasi już juniorzy wygrają jesienią swoją klasę okręgową!

W piątek, 24 czerwca po raz ostatni w tym sezonie spotkają się nasi piłkarze. Po krótkim treningu odbędzie się sesja zdjęciowa w nowych strojach. Następnie nasz cały zespół wraz z trenerem, kierownikiem, gospodarzem klubu oraz zarządem i zaproszonymi gośćmi udadzą się do restauracji "Pod Wiatrakiem" na podsumowanie sezonu, a zwłaszcza udanej rundy wiosennej! Tam też dowiemy się czy wszyscy zawodnicy zamierzają pozostać w naszym klubie na przyszły sezon!

Pierwszy trening przed sezonem 2022/23 odbędzie się w połowie lipca, a start rundy jesiennej zaplanowany jest na połowę sierpnia!