XXX kolejka: Czarni Rząśnia - Jutrzenka Warta 3:4 (3:1)
Hat-trick "Młotka"! Dziś o 17.00 trampkarze grają rewanż!

19 czerwca 2022 11:00

W ostatnim meczu sezonu nasi piłkarze, w sobotę, 18 czerwca wygrali w Rząśni z Czarnymi, mimo, że do przerwy przegrywali 1:3!!! Mecz do złudzenia przypominał jesienne spotkanie obu drużyn, gdy to Juve prowadziło u siebie 3:1, ostatecznie przegrywając... 3:4! Wydarzeniem sobotniego meczu był klasyczny hat-trick Dominika Młotkiewicza, który na boisku pojawił się dopiero w drugiej części gry i potrzebował jedynie 13 minut by zdobyć trzy gole!

Gole w tym meczu padały:

0:1 - po podaniu Kamila Woźniaka gola w 26 minucie zdobył Dawid Kępniak;

1:1 - gol dla gospodarzy w 28 minucie;

2:1 - po faulu w polu karnym Sylwestra Pawlaka - Czarni wychodzą na prowadzenie strzałem z 11 metrów w 33 minucie;

3:1 - lob gospodarzy prawie z połowy boiska i w 41 minucie przegrywamy już dwoma bramkami!

3:2 - po podaniu Piotra Ostrowskiego - Dominik Młotkiewicz w 66 minucie strzela gola kontaktowego!

3:3 - w 74 minucie podawał Piotr Kobierski, a swego drugiego gola zdobył Dominik Młotkiewicz!

3:4 - znów podawał nasz kapitan, a zwycięskiego gola w 76 minucie zdobył... Dominik Młotkiewicz!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Świtała (od 63 min. Młotkiewicz) - Jóźwiak, Maciaszczyk, Kobierski (k), Łuczak (od 46 min. Ostrowski) - Woźniak (od 52 min. Jezierski), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Marcin Tądel. Żółte kartki: Woźniak, Kobierski. Widzów około 20.

Dziś nasi trampkarze zagrają mecz rewanżowy w barażu o II Ligę Wojewódzką! W piątkowym meczu ulegli na naszym stadionie Relaxowi Czerniewice 0:1 (0:1). Dziś o 17.00 w Czerniewicach rewanż i liczymy na walkę do końca naszych młodych piłkarzy! Oby się udało! Trzymamy kciuki!