XXIX kolejka: Jutrzenka Warta - Zawisza Pajęczno 7:2 (1:2)
Kanonada Juve! Trampkarze wygrali finał! Czas na baraże!

12 czerwca 2022 21:56

W meczu XXIX kolejki, w sobotę 11 czerwca Jutrzenka wygrała w Warcie z Zawiszą Pajęczno wysokim wynikiem 7:2, choć do przerwy przegrywaliśmy 1:2!!! Mecz był zwieńczeniem święta naszej szkoły, bo od 15.00 trwała impreza szkolna rozpoczęta Barwnym Korowodem, który przeszedł ulicami Warty. Brawo dla organizatorów, którzy zapełnili nasze trybuny, bo mecz Jutrzenki oglądało w sumie blisko 200 kibiców! Prosimy o więcej takich połączeń zabawy z futbolem! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Kolejny sukces odnieśli nasi trampkarze, którzy w meczu finałowym ligi (przy równej ilości punktów decyduje bezpośredni mecz, a ten zakończył się wynikiem 1:1) pokonali po trudnym i ciężkim meczu na sztucznej trawie w Zduńskiej Woli - Korab Łask 2:1 (2:0). Zwycięskie gole zdobyli Tymek Sochacki i Adrian Ciołek! Losowanie baraży o II Ligę Wojewódzką prawdopodobnie jutro! Gratulacje!

Relacja meczu Jutrzenki z Zawiszą Pajęczno:

3 min. - po dośrodkowaniu Piotra Ostrowskiego - Dominik Młotkiewicz strzałem głową zdobył prowadzenie - 1:0!

8 min. - strzelał głową Maciej Witkowski - bramkarz obronił;

9 min. - strzał Dawida Kępniaka - znów górą bramkarz gości;

21 min. - akcja gości - strzał z bliska - 1:1!

23 min. - znów goście pod naszą bramką i sensacja w Warcie - 1:2!!!

39 min. - strzał Kamila Woźniaka - bramkarz obronił;

56 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza - Kamil Woźniak daje nam remis w tym meczu - 2:2!

70 min. - po podaniu Łukasza Świtały - gol autorstwa Dawida Kępniaka - 3:2 dla Juve!

72 min. - Juve idzie za ciosem - podawał z rzutu rożnego Piotr Kobierski, a gola głową zdobył Macieja Witkowskiego - 4:2!

78 min. - po akcji Kamila Woźniaka - drugi gol Dawida Kępniaka (15 w tej rundzie!!!) - 5:2!

88 min. - gola głową po akcji Dawida Kępniaka zdobył Kacper Kaźmierczak - 6:2!!!

90 min. - nasz Szymon Komorek obronił trudny strzał gości!

90 min. - drugiego swego gola zdobył Kacper Kaźmierczak, a podawał znów Dawid Kępniak - 7:2!!!

Skład Jutrzenki: Komorek - Nowicki, Witkowski, Kobierski (k) (od 81 min. Pałucki), Świtała - Ostrowski (od 60 min. Łuczak), Maciaszczyk, Jóźwiak, Młotkiewicz (od 76 min. Kaźmierczak) - Woźniak, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Przemysław Holewski. Widzów około 200.

W ostatniej kolejce sezonu, w sobotę, 18 czerwca Jutrzenka o godzinie 17.00 zagra w Rząśni z Czarnymi.