XXV kolejka: Jutrzenka Warta - Hetman Rusiec 6:3 (4:2)
Juve gromi rywali i walczy o środek tabeli!

23 maja 2022 08:21

W meczu XXV kolejki, w sobotę 21 maja Jutrzenka wygrała na własnym stadionie z Hetmanem Rusiec wysokim wynikiem 6:3. Mimo prowadzenia gości, to Juve przejęło inicjatywę i wygrało pewnie i zasłużenie. Cały czas w klubie po cichu liczą na dogonienie środka tabeli! Oby się udało!

Relacja z tego meczu:

10 min. - strzał Dominika Młotkiewicza - poprzeczka;

12 min. - strzał Dominika Młotkiewicza bramkarz obronił - dobitka Kamila Woźniaka - obok słupka;

13 min. - kontra gości - Łukasz Kołodziej strzela do naszej bramki - 0:1!!!

14 min. - strzał Jarosława Jóźwiaka - bramkarz obronił;

14 min. - okazja Dawida Kępniaka - zawodnik gości wybija piłkę z linii bramkowej ręką - czerwona kartka i karny!

15 min. - z 11 metrów gola zdobył Dawid Kępniak - 1:1!

19 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego gola zdobył Kamil Woźniak - 2:1!

21 min. - strzał Jarosława Jóźwiaka - nad bramką;

23 min. - indywidualna akcja Dawida Kępniaka - 3:1!!!

27 min. - niespodziewania goście zdobyli drugiego gola - 3:2!

33 min. - po podaniu Dominika Młotkiewicza - Dawid Kępniak podwyższa wynik na 4:2!

35 min. - strzał Kamila Woźniaka - bramkarz obronił;

45 min. - strzał głową Dawida Maciaszczyka - bramkarz obronił;

51 min. - strzał z rzutu wolnego - nad naszą bramką;

52 min. - strzał głową gości - obok bramki;

57 min. - strzał Dawida Kępniaka - bramkarz gości obronił;

58 min. - strzał z rzutu wolnego Piotra Kobierskiego - nad bramką;

59 min. - po podaniu Dominika Młotkiewicza piękny gol Piotra Kobierskiego - 5:2!!!

65 min. - po podaniu Kamila Woźniaka gola zdobył Dominik Młotkiewicz - 6:2!

67 min. - z bliska strzelał Kamil Woźniak - nad bramką;

73 min. - strzał Dawida Maciaszczyka - też nad bramką gości;

80 min. - strzelał Łukasz Świtała - bramkarz obronił;

81 min. - okazja gości -  Marek Wojciechowski obronił;

87 min. - strata w naszym polu karnym Sylwestra Pawlaka i goście zdobywają trzeciego gola - 6:3!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Wierzbicki, Pawlak, Łuczak (od 62 min. Ostrowski) - Maciaszczyk, Jóźwiak (od 46 min. Świtała), Kobierski (k) (od 75 min. Pałucki), Młotkiewicz (od 66 min. Kaźmierczak) - Kępniak, Woźniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Dominik Sztraube. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 28 maja o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Karsznicach.