XXVII kolejka: Jutrzenka Warta - Złoczewia 1:1 (0:0)
Zwycięstwo było blisko! W sobotę z Hetmanem!

19 maja 2022 10:37

W rozegranym awansem meczu XXVII kolejki, w środę 18 maja Jutrzenka zremisowała na własnym stadionie ze Złoczewią Złoczew 1:1. Bliżej wygranej byli nasi piłkarze, ale albo zawodziła skuteczność, albo jak zapewniają nasi futboliści i trener sędziowie asystenci źle oceniali pozycje spalone! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Relacja z tego meczu:

15 min. - strzał z woleja Dawida Przezaka - obok naszej bramki;

22 min. - strzał Dawida Kępniaka - rykoszet obok słupka;

24 min. - po rzucie rożnym strzelał głową Dominik Młotkiewicz - obok bramki;

26 min. - strzelał Dawid Kępniak - bramkarz obronił;

27 min. - strzał gości - nasz bramkarz obronił;

38 min. - strzelał Dominik Młotkiewicz - bramkarz Złoczewii obronił;

40 min. - dobra okazja Dominika Młotkiewicza - strzał z bliska - bramkarz górą;

59 min. - po ładnej akcji Juve, dośrodkowanie Kamila Woźniaka na gola zamienił Dawid Kępniak - 1:0!!!

64 min. - wolej Marcina Nowickiego - bramkarz obronił;

67 min. - strzelał Kamil Woźniak - nad bramką;

73 min. - strzał Marcina Nowickiego - znów górą bramkarz;

80 min. - Dawid Przezak w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza (nasi piłkarze protestowali twierdząc , że był spalony) - 1:1!

83 min. - Marek Wojciechowski ratuje nas przed utratą gola!

85 min. - strzelał z bliska Dawid Przezak - znów górą Marek Wojciechowski;

86 min. - strzał głową Dawida Kępniaka - niestety boczna siatka;

88 min. - gola dla Juve zdobył Piotr Ostrowski - sędzia dopatrzył się spalonego! Wątpliwa decyzja!

90 min. - strzał Dawida Kępniaka - bramkarz gości obronił;

90 + 4 min. - okazja gości - strzał obok słupka.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Wierzbicki, Witkowski, Pawlak, Łuczak (od 80 min. Ostrowski) - Młotkiewicz (od 58 min. Świtała), Maciaszczyk, Kobierski (k), Nowicki - Kępniak, Woźniak (od 90 min. Kaźmierczak). Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Tomasz Majkowski. Żółte kartki: Maciaszczyk, Witkowski, Woźniak, Wierzbicki. Widzów ponad 100, w tym spora grupa kibiców gości.

W następnym meczu, w sobotę 21 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie Hetman Rusiec.