XXIV kolejka: Słowian Dworszowice - Jutrzenka 4:2 (2:0)
Porażka Juve! W środę o 18.00 gramy ze Złoczewią!

15 maja 2022 08:30

W meczu XXIV kolejki, w sobotę 14 maja Jutrzenka uległa w Dworszowicach Słowianowi 2:4. Do przerwy gospodarze dominowali i strzelili dwa gole. Już w 3 min. zawodnik Słowiana minął naszego Filipa Łuczaka i nie dał szans naszemu bramkarzowi. Juve oddało w tej części gry kilka niecelnych strzałów, a bardzo widoczny był brak Kacpra Jezierskiego (kontuzja w ostatnim meczu). W 42 min. po błędzie Szymona Komorka, nasi obrońcy sfaulowali zawodnika gospodarzy i był karny, którego na gola zamienił minutę później zawodnik z Dworszowic. Po przerwie Juve odpowiedziało szybko golem... samobójczym (50 min. po akcji Dawida Kępniaka). Jednak chwilę później Słowian znów wyszedł na dwubramkowe prowadzenie (58 min.). Gdy gola dla Juve zdobył Dominik Mlotkiewicz wydawało się, że Juve pójdzie za ciosem (67 min.). I poszło, tylko sędzia nie uznał prawidłowego gola dla gości, dopatrując się spalonego!!! W końcówce Juve postawiło wszystko na jedną kartę. Jednak w ostatniej minucie przypadkowa ręka w polu karnym Piotra Ostrowskiego i znów karny dla gospodarzy i kolejny gol dla Słowiana. Szkoda tej porażki, bo oddala nas ona od środka tabeli.

Skład Jutrzenki: Komorek - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Łuczak (od 75 min. Kaźmierczak) - Woźniak (od 46 min. Wierzbicki), Maciaszczyk (od 85 min. Ostrowski), Kobierski (k), Młotkiewicz - Jóźwiak, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Marcin Tądel. Żółta kartka: Kobierski. Widzów około 50, w tym za Juve 5.

W środę, 18 maja o godzinie 18.00 , w ramach XXVII kolejki Jutrzenka podejmować będzie Złoczewię Złoczew (mecz przełożony z 1 czerwca). Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!