XXII kolejka: Jutrzenka Warta - Tęcza Brodnia 2:2 (2:1)
Wgrana i... przegrana były blisko!

01 maja 2022 11:01

W meczu XXII kolejki, w sobotę 30 kwietnia Jutrzenka na własnym stadionie zremisowała z Tęczą Brodnia 2:2. Było to ciekawe spotkanie i obie drużyny były blisko wygranej. Juve stworzyło sobie kilka wyśmienitych sytuacji, ale skuteczność tego dnia szwankowała.

Relacja z tego meczu:

17 min. - po podaniu Dominika Młotkiewicza Dawid Kępniak z 5 metrów nie trafił do bramki!

18 min. - strzał Kacpra Jezierskiego - bramkarz obronił;

23 min. - goście obejmują prowadzenie po golu Jacka Majdy - 0:1;

27 min. - po podaniu Dawida Kępniaka - Dominik Młotkiewicz... brzuchem zdobywa gola z bliska - 1:1!

29 min. - po faulu na Dawidzie Kępniaku pięknego gola zdobył z rzutu wolnego Piotr Kobierski - 2:1!!!

38 min. - strzał Jarosława Jóźwiaka - obok okienka;

39 min. - strzelał Dawid Kępniak - obok słupka;

54 min. - znów strzelał Dawid Kępniak - znów obok słupka;

59 min. - strzał Dominika Młotkiewicza - obok okienka bramki gości;

66 min. - strzał gości - obok naszego słupka;

70 min. - strzał Kacpra Jezierskiego - bramkarz obronił;

74 min. - strzał gości sparował nasz bramkarz, za chwilę "faulując" rywala - wątpliwy rzut karny zamieniony na gola - 2:2!!!

79 min. - strzał  z rzutu wolnego Piotra Kobierskiego - bramkarz obronił;

80 min. - strzał Kacpra Jezierskiego - obok słupka;

83 min. - w sytuacji sam na sam gości uratował nas Dawid Wierzbicki wybijając piłkę z linii bramkowej!

84 min. - strzał gości - obronił nasz Szymon Komorek;

90 + 2 min. - strzelał Jarosław Jóźwiak - obok bramki;

90 + 5 min. - strzał Dawida Kępniaka - bramkarz górą.

Skład Jutrzenki: Komorek - Nowicki, Wierzbicki, Witkowski, Łuczak - Ostrowski (od 62 min. Kaźmierczak), Kobierski (k), Jóźwiak, Młotkiewicz (od 69 min. Woźniak) - Jezierski, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Dominik Sztraube. Żółta kartka: Witkowski. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 7 maja o godzinie 17.00 Jutrzenka znów na własnym stadionie podejmować będzie rezerwy Warty Sieradz.