XXI kolejka: GKS Chojne - Jutrzenka Warta 1:6 (1:2)
Pewne zwycięstwo Juve na wyjeździe!!!

24 kwietnia 2022 19:30

W meczu XXI kolejki w sobotę 23 kwietnia Jutrzenka wygrała pewnie na wyjeździe w Chojnem 6:1, mimo że to gospodarze objęli prowadzenie w 24 min. Juve odpowiedziało po siedmiu minutach golem Dominika Młotkiewicza po podaniu Dawida Kępniaka. Jeszcze do przerwy Juve  wyszło na prowadzenie, gdy po podaniu Piotra Kobierskiego gola w 43 min. zdobył Dawid Kępniak. Po przerwie gole zdobywali już tylko zawodnicy Juve, choć w 52 min. po akcji Dawida Kępniaka samobója zdobył zawodnik gospodarzy. Dwie minuty później po podaniu Piotra Kobierskiego gola znów zdobył Dawid Kępniak. W 72 min. po faulu na Piotrze Ostrowskim pięknego gola z rzutu wolnego zdobył Filip Łuczak, dla którego był to pierwszy gol w barwach Jutrzenki. Trzy minuty później znów podawał Piotr Kobierski, a swego gola zdobył Kamil Woźniak.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski (od 46 min. Komorek) - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Łuczak - Młotkiewicz (od 64 min. Woźniak), Jóźwiak, Kobierski (k), Ostrowski (od 76 min. Kaźmierczak) - Jezierski, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Mariusz Dąbrowski. Żółta kartka: Witkowski. Widzów około 50, w tym za Juve 15.

W następnej kolejce, w sobotę 30 kwietnia o godz. 17.00 Jutrzenka zagra u siebie z Tęczą Brodnia.