XIX kolejka: WKS 1957 Wieluń - Jutrzenka Warta 3:2 (0:0)
Porażka z liderem. Wstydu nie było!

10 kwietnia 2022 20:59

W meczu XIX kolejki, w sobotę 9 kwietnia Jutrzenka uległa liderowi tabeli 2:3. Gospodarze byli lepszym zespołem i w pewnym momencie prowadzili już 3:0. Jednak zryw Juve w końcówce meczu sprawił, że emocje były do końca i remis wisiał na włosku.

Relacja z tego meczu:

9 min. - strzał głową zawodnika gospodarzy - ratuje nas poprzeczka;

12 min. - w zamieszaniu Szymon Komorek obronił z bliska;

24 min. - znów nasz bramkarz obronił strzał zawodnika WKS-u;

30 min. - strzał Dawida Kępniaka - bramkarz wybił na rzut rożny;

45 min. - znów ratuje nas poprzeczka;

53 min. - po wątpliwym faulu Dawida Wierzbickiego - rzut karny zamieniony  na gola - 1:0;

63 min. - strzał z pola karnego i gol dla miejscowych - 2:0;

74 min. - strzelał Maciej Witkowski - nad bramką;

76 min. - kotra WKS-u - 3:0!!!

78 min. - strzelał Dawid Kępniak - bramkarz obronił;

85 min. - po faulu na Dawidzie Kępniaku - rzut wolny na gola zamienił Piotr Kobierski - 3:1!!!

87 min. - po rzucie rożnym gola z bliska zdobył Maciej Witkowski - 3:2!!!

88 min. - strzał Piotra Ostrowskiego - niestety nad bramką.

Skład Jutrzenki: Komorek - Wierzbicki (od 75 min. Krystek), Witkowski, Pawlak, Łuczak - Woźniak (od 46 min. Ostrowski), Maciaszczyk, Kobierski (k), Młotkiewicz - Jezierski (od 46 min. Jóźwiak), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Mateusz Janecka. Żółta kartka: Wierzbicki. Widzów około 150, za Juve 9.

W następnej kolejce, w Wielką Sobotę (16 kwietnia) o godzinie 15.00 zagramy w Warcie z Brąszewicami. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!