XVIII kolejka: Jutrzenka Warta - TS Janiszewice 2:1 (2:0)
Czas na lidera z Wielunia! Będzie oświetlenie stadionu!

03 kwietnia 2022 09:57

W meczu XVIII kolejki, w sobotę 2 kwietnia Jutrzenka wygrała drugi mecz z rzędu pokonując w Warcie TS Janiszewice prowadzone przez byłego naszego trenera Zbigniewa Kaczmarka - 2:1. Wynik mógłby być inny, gdyby nasi piłkarze do przerwy strzelili kilka goli więcej, bo okazje tu temu były! W końcówce były nerwy kibiców, ale ostatecznie to Juve było górą!

Inną świetną informacją jest pozyskanie przez warcki samorząd 100 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego na oświetlenie naszego stadionu! Prace w tym temacie rozpoczną się w lipcu i jesienią nasi piłkarze będą mogli trenować w porach wieczornych!!! Brawo!

Relacja z sobotniego meczu:

6 min. - w  sytuacji sam na sam Dawid Kępniak strzelił nad bramką;

9 min. - po akcji Dawida Kępniaka piłkę do bramki skierował Piotr Ostrowski - 1:0!!!

19 min. - strzał Piotra Kobierskiego - bramkarz obronił;

26 min. - strzelał Kacper Jezierski - znów górą bramkarz;

28 min. - strzał Dawida Kępniaka - lepszy bramkarz gości, a dobitkę Piotra Kobierskiego zablokowali obrońcy;

35 min. - po podaniu Dawida Kepniaka ładnego gola zdobył Kacper Jezierski - 2:0!!!

38 min. - okazja Dawida Kępniaka - bramkarz gości górą;

42 min. - silny strzał Kacpra Jezierskiego - tuż nad poprzeczką;

45 min. - mocny strzał Dawida Kępniaka - niestety też nad bramką;

48 min. - strzelał Kacper Jezierski - bramkarz obronił!

54 min. - strzał głową Dawida Kępniaka - znów lepszy bramkarz!

68 min. - błąd naszego bramkarza - przypadkowy gol dla gości i kontuzja Marka Wojciechowskiego - 2:1!

74 min. - strzał Dawida Maciaszczyka - rykoszet - obok bramki;

79 min. - strzał Marcina Nowickiego nie znalazł drogi do siatki;

83 min. - strzał z rzutu wolnego Grzegorza Kalety - nasz bramkarz z trudem obronił;

86 min. - groźny strzał głową - tuż nad naszą bramką;

90 + 3 min. - strzał z rzutu wolnego - Szymon Komorek lepszy!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski (od 70 min. Komorek) - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Wierzbicki (od 90 min. Pałucki) - Ostrowski (od 80 min. Łuczak), Maciaszczyk, Kobierski (k), Młotkiewicz (od 67 min. Jóźwiak) - Jezierski, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Żółta kartka: Nowicki. Sędziował Robert Drużbicki. Widzów około 100.

W następnej kolejce zagramy w Wieluniu z WKS-em. Ostateczny termin spotkania podamy później, bo jest próba z naszej strony przełożenia tego meczu!