XVII kolejka: MLKS Konoponica - Jutrzenka Warta 0:3 (0:3)
Brawo Juve! Z Janiszewicami w sobotę o 16.30!!!

28 marca 2022 09:19

W meczu XVII kolejki, w sobotę 26 marca Jutrzenka sprawiła dużą niespodziankę wygrywając na wyjeździe w Konopnicy 3:0!!! Juve już do przerwy zadało trzy ciosy gospodarzom, a jeszcze kilka akcji było blisko zakończenia kolejnymi golami. Po przerwie mecz się wyrównał i obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe!

Relacja z tego meczu:

5 min. - po podaniu Sylwestra Pawlaka - Dawid Kępniak wykorzystał sytuację sam na sam - 0:1!!!

15 min. - gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej, a po rzucie rożnym Łukasza Świtały gola głową zdobył Maciej Witkowski - 0:2!!!

23 min. - okazja gospodarzy - strzał z bliska obok naszej bramki;

27 min. - strzelał z dystansu Łukasz Świtała - wysoko nad bramką;

28 min. - okazja bramkowa Kamila Woźniaka - bramkarz jednak obronił;

29 min. - sytuacja sam na sam Dawida Kępniaka - obrońca wybił piłkę z bramki!

31 min. - Marek Wojciechowski obronił strzał z bliska!

32 min. - strzelał Kacper Jezierski - tuż nad bramką;

34 min. - po dośrodkowaniu Piotra Ostrowskiego piłka trafiła w rękę obrońcy - rzut karny!

35 min. - z 11 metrów pewnie do siatki trafił Kacper Jezierski - 0:3!!!

36 min. - sytuacja sam na sam Kacpra Jezierskiego - górą bramkarz;

37 min. - strzał gospodarzy obronił Marek Wojciechowski!

44 min. - strzał z rzutu wolnego pięknie obronił nasz bramkarz!

45 min. - strzelał Piotr Ostrowski - niestety nad bramką;

45 + 1 min. - strzał Konopnicy minął nasz słupek;

50 min. - okazja gospodarzy - na szczęście nikt nie zamknął dobrego podania wzdłuż naszej bramki;

53 min. - świetna okazja Juve - Dawid Kępniak w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki;

57 min. - po rzucie rożnym Marek Wojciechowski obronił strzał  z bliska;

70 min. - strzał napastnika Konopnicy - znów górą nasz bramkarz;

80 min. - strzelał z pola karnego Kacper Jezierski - obok słupka;

82 min. - znów strzelał Kacper Jezierski - tuż nad poprzeczką;

88 min. - strzelał Dawid Kępniak - bramkarz obronił.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Świtała - Woźniak (od 71 min. Młotkiewicz), Kobierski (k) (od 90 min. Krystek), Maciaszczyk, Ostrowski (od 80 min. Łuczak) - Jezierski, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Mariusz Dąbrowski. Żółte kartki: Witkowski, Kobierski, Maciaszczyk. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę, 2 kwietnia, a nie jak wcześniej planowano w niedzielę, o godzinie 16.30 zagramy w Warcie z Janiszewicami.