XVI kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 2:3 (2:2)
Dobry mecz Juve, niestety bez punktów!

20 marca 2022 10:07

W meczu XVI kolejki, w sobotę 19 marca Jutrzenka mimo dobrej gry i prowadzenia 2:1, ostatecznie przegrała z Wartą Działoszyn 2:3. Szkoda, bo remis byłby sprawiedliwy, ale Warta ma w swych szeregach byłego zawodnika Ekstraklasy, lidera klasyfikacji strzelców naszej ligi - Cezarego Stefańczyka i to on zdobył dwa gole dające trzy punkty gościom. W Juve zadebiutowali: Dawid Kępniak, Maciej Witkowski, Łukasz Świtała i Jarosław Jóźwiak. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol.

Relacja z meczu:

5 min. - akcja gości - Cezary Stefańczyk z bliska pokonał naszego bramkarza - 0:1;

19 min. - po strzale Dominika Młotkiewicza piłka minęła słupek;

23 min. - po podaniu Kamila Woźniaka gola zdobył Dawid Kępniak - 1:1!!!

31 min. - strzał gości z rzutu wolnego - tuż nad naszą bramką;

33 min. - sytuacja sam na sam Dawida Kępniaka - bramkarz gości górą;

36 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza w zamieszaniu drugiego gola zdobył Dawid Kępniak - 2:1!!!

40 min. - Kamil Cieślak uprzedził naszych obrońców i zdobył wyrównującego gola - 2:2!

49 min. - Cezary Stefańczyk ograł naszego stopera i znów z bliska zdobył swego gola - 2:3!

58 min. - strzał zawodnika gości - tuż obok naszego słupka;

66 min. - znów strzelali goście i znów obok słupka naszej bramki;

85 min. - nasz nowy kapitan Marek Wojciechowski broni z bliska groźny strzał gości;

87 min. - strzelał Filip Krystek - piłka przeleciała nad bramką;

89 min. - nasz bramkarz broni z trudem strzał zawodnika Warty;

90 min. - strzał z rzutu wolnego zawodnika gości - obok naszego słupka.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski (k) - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Świtała - Woźniak (od 81 min. Krystek), Maciaszczyk, Jezierski, Ostrowski (od 70 min. Łuczak) - Młotkiewicz (od 59 min. Jóźwiak), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Żółte kartki: Pawlak, Kępniak. Sędziował Przemysław Berliński. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w niedzielę 27 marca zagramy o 15.30 w Konopnicy z miejscowym MLKS-em.