XIV kolejka: Zawisza Pajęczno - Jutrzenka Warta 2:4 (2:1)
Pokazali charakter! Brawo Kacper Jezierski!

07 listopada 2021 09:27

W meczu XIV kolejki, w sobotę 6 listopada Jutrzenka mimo, że pół godziny gry przegrywała 0:2 w Pajęcznie z Zawiszą, ostatecznie wygrała 4:2, zdobywając zwycięskie gole w końcówce meczu!!! Bohaterem spotkania był Kacper Jezierski zdobywca dwóch goli! Warto zwrócić na debiutanckiego gola w barwach Juve 15-letniego Kacpra Kaźmierczaka.

Relacja z tego meczu:

9 min. - po akcji Kacpra Jezierskiego - Beniamin Trzepacz nie trafił z bliska do bramki;

23 min. - strzał głową Piotra Sajdy - obok słupka;

24 min. - po błędzie Marcina Nowickiego goście dwukrotnie strzelali - na szczęście Szymon Komorek obronił!

25 min. - po kontrze Juve - Piotr Sajda w dogodnej sytuacji nie zdobył gola!

29 min. - błąd Dawida Wierzbickiego - na szczęście bez konsekwencji bramkowych - gol dla Zawiszy wisi w powietrzu!

31 min. - w piłkę nie trafił Marcin Nowicki i zawodnik gospodarzy pokonał Szymona Komorka - 1:0!

33 min. - błąd naszej obrony - strzał głową - 2:0 dla Zawiszy!

36 min. - strzelał głową Beniamin Trzepacz - obok bramki;

38 min. - strzał Kacpra Jezierskiego - nad bramką;

39 min. - strzelał głową zawodnik Zawiszy - nad naszą bramką;

44 min. - strzał z pola karnego Kacpra Jezierskiego - 2:1;

45 min. - strzał zawodnika gospodarzy - nad poprzeczką;

57 min. - po akcji Beniamina Trzepacza gola zdobył Kacper Kaźmierczak - 2:2!!!

59 min. - znów strzelał Kacper Kaźmierczak - obok słupka;

59 min. - strzelał Kacper Jezierski - obok bramki;

67 min. - w sytuacji sam na sam Kacper Jezierski - bramkarz obronił;

71 min. - po rzucie rożnym Marcin Nowicki uratował nas wybijając piłkę z linii bramkowej!

87 min. - po podaniu Piotra Sajdy gola zdobył Kamil Woźniak - 2:3!!!

88 min. - po ładnej akcji Juve - strzał Beniamina Trzepacza bramkarz jednak obronił;

89 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego - gola zdobył Kacper Jezierski - 2:4!!!

Skład Jutrzenki: Komorek - Szczawiński, Wierzbicki (od 80 min. Ostrowski), Kobierski (k), Nowicki - Kaźmierczak (od 61 min. Woźniak), Tomaszewski, Maciaszczyk (od 46 min. Łuczak), Trzepacz - Jezierski, Sajda. Trener Bartosz Grabowski. Sędziował Holewiak. Żółta kartka: Tomaszewski. Widzów około 50, w tym za Juve 4.

W ostatniej kolejce jesieni, w sobotę 13 listopada o godzinie 13.00 podejmować będziemy Czarnych Rząśnia.