XIII kolejka: Jutrzenka Warta - Piast Błaszki 2:3 (1:2)
Derby dla Piasta, puchar dla trampkarzy!

31 października 2021 12:35

W meczu XIII kolejki, w sobotę 30 października w meczu derbowym Jutrzenka uległa lokalnemu rywalowi z Błaszek 2:3. Mimo, że mecz nie stał na najwyższym poziomie piłkarskim, to emocji nie brakowało. Juve prowadziło, przegrywało, remisowało, ale ostatecznie przegrało. Mecz z podtekstami, bo latem do Błaszek przeszli: grający trener Mariusz Graczykowski, Robert Jarecki i Emilian Sulgan!

Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, a w przerwie spotkania nasi trampkarze otrzymali "zaległy" puchar za zwycięstwo w swej lidze w sezonie 2020/21 (niestety w barażach do II Ligi Wojewódzkiej musieli uznać wyższość Włókniarza Pabianice)!

Relacja z meczu derbowego:

13 min. - po błędzie Damiana Rymarskiego gola dla Juve zdobył Kacper Jezierski - 1:0!

18 min. - gola dla gości zdobył Emilian Sulgan - 1:1!

20 min. - strzelał Robert Jarecki - obok słupka;

23 min. - strzał Piotra Sajdy - bramkarz Piasta obronił;

30 min. - po dośrodkowaniu Roberta Jareckiego gola głową zdobył... Emilian Sulgan - 1:2!

42 min. - dobra okazja dla Juve - dwa strzały z bliska po rzucie rożnym trafiły w bramkarza gości - Tomasza Kwiatkowskiego, byłego gracza Juve!

43 min. - strzał Adriana Sroczyńskiego - nad bramką;

46 min. - strzelał Robert Jarecki - nad bramką;

47 min. - strzał Piotra Burskiego - obok słupka;

51 min. - nasz bramkarz broni strzał zawodnika gości;

55 min. - Robert Jarecki strzelił nad naszą bramką;

68 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza gola zdobył Beniamin Trzepacz  - 2:2!!!

70 min.  strzał Adriana Sroczyńskiego - gol dla gości 2:3!!!

73 min. - strzał Piotra Burskiego głową nad bramką;

84 min. - strzał gości obronił Marek Wojciechowski;

86 min. - strzał gości nad naszą bramką;

90 min. - strzał Adriana Sroczyńskiego - obok bramki.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Wierzbicki, Kobierski (k), Nowicki - Jezierski, Tomaszewski (od 63 min. Caio Cesar), Maciaszczyk (od 85 min. Pałucki), Trzepacz (od 78 min. Grzelak) - Burski, Sajda (od 57 min. Młotkiewicz). Trener Bartosz Grabowski. Sędziował Przemysław Aleksandrowicz. Żółte kartki: Wierzbicki, Tomaszewski, Burski, Trzepacz, Caio Cesar, Kobierski, Szczawiński, trener Grabowski. Widzów około 200.

W następnej kolejce, w sobotę 6 listopada o godzinie 14.00 zagramy w Pajęcznie z Zawiszą!