XI kolejka: Jutrzenka Warta - KS Karsznice 0:0
Bez goli w Warcie! Powrót Piotra Sajdy!

18 października 2021 08:19

W meczu XI kolejki, w niedzielę 17 października Jutrzenka bezbramkowo zremisowała z Karsznicami. Wynik jest zasłużony, bo do przerwy przeważali goście, a po przerwie Juve. Wydarzeniem spotkania był powrót do naszego zespołu po dwóch latach przerwy najlepszego strzelca w historii naszego klubu - Piotra Sajdy!!!

Relacja z tego meczu:

6 min. - sytuacja gości - strzał z bliska obok naszego słupka;

14 min. - znów groźnie pod naszą bramką, dwa strzały gości zablokowane na nasze szczęście;

21 min. - Marek Wojciechowski ratuje nas przed utratą gola!

23 min . - strzał z rzutu wolnego - obok naszego słupka;

45 min. - strzał gości - piłka minęła nasz słupek;

58 min. - strzał Piotra Tomaszewskiego - obok bramki gości;

59 min . - strzał gości - obronił Marek Wojciechowski;

61 min. - znów strzelali goście, tym razem głową - znów górą nasz bramkarz;

65 min. - dobra okazja Kacpra Jezierskiego - jednak piłka przeleciała nad bramką;

71 min. - strzelał Piotr Sajda - obok bramki;

82 min. - strzał przewrotką gości - nad naszą bramką;

84 min. - najlepsza sytuacja Juve w tym meczu - strzelał z pola karnego Piotr Sajda - bramkarz uratował gości!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Wierzbicki, Kobierski (k), Nowicki - Caio Cesar (od 87 min. Kaźmierczak), Tomaszewski, Pałucki, Ostrowski (od 63 min. Sajda) - Jezierski, Burski. Trener Bartosz Grabowski. Sędziował Damian Badziak. Żółte kartki: Tomaszewski, Burski. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 23 października o godzinie 15.30 zagramy na wyjeździe ze Złoczewią.