IX kolejka: Jutrzenka Warta - Słowian Dworszowice 5:3 (1:2)
Szalony mecz w Warcie! Cztery gole Burego!

03 października 2021 11:22

W meczu IX kolejki, w sobotę 2 października Jutrzenka po szalonym, zaciętym, pełnym emocji meczu wygrała 5:3 ze Słowianem mimo, że po pół godziny gry przegrywała już 0:2. Cztery gole zdobył dla nas Piotr Burski, a jednego dołożył 17-letni Piotr Ostrowski (to jego pierwszy gol w naszych barwach) i Juve zasłużenie wygrało z zespołem czołówki tabeli! Oby więcej takich spotkań w wykonaniu naszej Jutrzenki!

Relacja z tego meczu:

8 min. - groźny strzał gości - nasz bramkarz na posterunku;

15 min. - strzał z rzutu wolnego - znów górą Marek Wojciechowski;

28 min. - kontra gości - strzał z pola karnego Łukasza Gloca - 0:1;

31 min. - w sytuacji sam na sam Beniamin Trzepacz trafił w bramkarza;

33 min. - po rzucie rożnym Łukasz Gloc strzelił głową drugiego gola - 0:2;

35 min. - strzał Gloca - nad naszą bramką;

37 min. - strzał zawodnika Słowiana - nasz bramkarz obronił;

42 min. - po podaniu Caio Cesara - Piotr Burski strzelił kontaktowego gola - 1:2!!!

43 min. - wolej Piotra Burskiego - bramkarz gości obronił;

46 min. - strzał wysokiego Gloca - bramkarz Juve górą;

53 min. - po podaniu Beniamina Trzepacza - Piotr Burski ładnym uderzeniem wyrównał - 2:2!!!

62 min. - znów podawał Trzepacz, a gola zdobył Piotr Burski - 3:2 dla Juve!

65 min. - trzecia asysta Beniamina Trzepacza i trzeci gol po przerwie Burego (klasyczny hat-trick) - 4:2!

69 min. - strzał gości - nad naszą bramką;

70 min. - strzał Kamila Woźniaka - bramkarz gości obronił;

73min. - czerwona kartka dla zawodnika gości po faulu na naszym zawodniku oraz dla Piotra Tomaszewskiego (za drugą żółtą w przepychance z zawodnikami gości) - oba zespoły grały już tylko w dziesiątkę;

77 min. - strzelali gości - obok naszej bramki;

81 min. - strzał z pola karnego - gola dla Słowiana - już tylko 4:3 dla Juve!

83 min. - strzał gości - obok naszego słupka;

89 min. - w sytuacji sam na sam Dawid Grzelak - nie ma gola dla Juve!

90 + 5min. - goście trafili w nasz słupek!!!

90 + 5 min. - kontra Jutrzenki - Kacper Kaźmierczak podał do Piotra Ostrowskiego, a ten ładnym uderzeniem zdobył piątego gola - 5:3!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Wierzbicki (od 78 min. Szczęsny), Kobierski (k), Nowicki - Caio Cesar (od 63 min. Woźniak, od 90 min. Kaźmierczak), Maciaszczyk (od 46 min. Pałucki), Tomaszewski, Ostrowski - Burski (od 90 min. Krystek), Trzepacz (od 88 min. Grzelak). Trener Bartosz Grabowski. Sędziował Robert Drużbicki. Żółte kartki: Tomaszewski - dwie, Woźniak, Burski, Grzelak, Pałucki. Czerwona kartka: Tomaszewski - 73 min. - dwie żółte. Widzów około 50.

W następnej kolejce, w niedzielę 10 października o godzinie 15.00 zagramy w Ruścu z Hetmanem.