V kolejka: LZS Brąszewice - Jutrzenka Warta 2:0 (1:0)
Gorzej być nie może! Turniej Dzikich Drużyn w sobotę!

23 września 2021 10:10

W meczu zaległej, V kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka w środę 22 września uległa na wyjeździe Brąszewicom 0:2. To pierwsze punkty gospodarzy w tym sezonie, zdobyte niestety z naszą drużyną! Takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt z kibiców Juve! Nasza eksperymentalna obrona nie radzi sobie, a że napastnicy też nie mają najlepszych dni to wyniki są takie, a nie inne! Liczymy na przebudzenie w następnych meczach, bo inaczej widmo klasy A może stać się realnością!

Relacja z meczu w Brąszewicach:

11 min. - groźny strzał gospodarzy - na szczęście bez straty gola - obronił nasz bramkarz;

12 min. - kolejne uderzenie miejscowych - obok bramki;

27 min. - zawodnik Brąszewic ograł naszych obrońców, strzelił, Marek Wojciechowski obronił, ale dobitka znalazła drogę do siatki naszej bramki - 1:0!

34 min. - strzelał Dominik Młotkiewicz - bramkarz obronił;

35 min . - strzelał Piotr Burski - niestety obok bramki;

37 min. - gospodarze nie trafili do pustej bramki;

39 min. - w sytuacji sam na sam - nie trafił Kacper Jezierski;

42 min. - kolejna okazja Kacpra Jezierskiego - niestety zmarnowana;

45 min. - groźny strzał głową gospodarzy - bez gola;

51 min. - strzał z bliska gospodarzy - nad naszą bramką;

67 min. - w sytuacji sam sam Beniamin Trzepacz strzelił nad bramką;

78 min. - zagranie ręką w naszym polu karnym - jedenastkę na gola zamienił zawodnik Brąszewic - 2:0!!!

82 min. - strzał Piotra Burskiego - piłka przeleciała nad poprzeczką.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Tomaszewski, Pałucki, Wierzbicki (od 72 min. Łuczak) - Młotkiewicz (od 76 min. Grzelak), Nowicki (k), Maciaszczyk (od 46 min. Caio Cesar), Jezierski - Burski, Trzepacz. Trener Bartosz Grabowski.

W następnej kolejce, w niedzielę 26 września o godzinie 11.00 zagramy w Sieradzu z rezerwami Warty.

W sobotę, 25 września na naszym stadionie i warckim  orliku odbędzie się XXIV turniej Dzikich Drużyn. Zapraszamy do udziału! Szczegóły na plakatach rozwieszonych w naszym mieście!