VII kolejka: Tęcza Brodnia - Jutrzenka Warta 5:0 (2:0)
Wysoka porażka i niskie miejsce w tabeli!

20 września 2021 15:27

W  meczu VII kolejki, w sobotę 18 września Jutrzenka w Buczku uległa Tęczy Brodnia wysokim wynikiem 0:5. To nasza najwyższa porażka w tym sezonie, która  utwierdza nasze niskie miejsce w tabeli. Tylko pierwsze dwadzieścia minut Juve grało jak równy z równym. Później dominowali już gospodarze. Zabrakło w naszym składzie chorego kapitana Piotra Kobierskiego i pracującego Dominika Młotkiewicza. Gole traciliśmy w 21, 39, 66, 78 i 84 minucie. Juve tylko raz było blisko zdobycia bramki, gdy w 55 minucie Kacper Jezierski trafił w słupek.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski (od 82 min. Komorek) - Szczawiński, Pałucki, Tomaszewski, Wierzbicki (od 75 min. Łuczak) - Caio Cesar (od 70 min. Ostrowski), Maciaszczyk, Nowicki (k), Jezierski - Burski (od 89 min. Krystek), Trzepacz. Trener Bartosz Grabowski. Żółte kartki: Burski, Trzepacz. Widzów około 50.

W następnej, zaległej kolejce (z 8 września), w środę 22 września o godzinie 16.30 zagramy w Brąszewicach.