III kolejka: TS Janiszewice - Jutrzenka Warta 3:1 (3:0)
Trenera Krzysztofa Łukszasa już nie ma! Kto następny?

29 sierpnia 2021 08:52

W meczu III kolejki, w sobotę 28 sierpnia Jutrzenka uległa w Janiszewicach tamtejszemu TS-owi 1:3. Do przerwy Juve przegrywało już 0:3, a po przerwie honorowego gola zdobył w 55 minucie Piotr Burski po akcji Kaio Cesara. Niestety na naszej ławce nie było już trenera Krzysztofa Łukszasa!? Zarząd klubu nie mógł przystać na jego "nowe" warunki umowy (tylko dwa treningi w tygodniu i wysoka pensja!). Z tego co wiemy to trener Łukszas prowadzi w łódzkiej A-klasie Milan Łódź i nie ma czasu, by prowadzić naszą drużynę! Kto będzie jego następcą? W Janiszewicach na ławce zasiadł Wiktor Wawrowski. Mecz zakończył się małym zgrzytem, gdy po jednym z fauli Kaio Cesara, zawodnik gospodarzy podobno go obraził i na boisku zrobiło się mało przyjemnie!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Wierzbicki, Kobierski (k), Pałucki, Nowicki - Woźniak (od 46 min. Krystek), Tomaszewski, Burski, Ostrowski (od 86 min. Andrzejewski) - Grzelak (od 70 min. Szczęsny), Kaio Cesar. Trener Wiktor Wawrowski. Sędziował Robert Felcenloben. Żółta kartka: Burski. Widzów około 150.

W następnej kolejce, w środę 8 września o godzinie 17.30 podejmować będziemy WKS Wieluń. Mecz na prośbę gości został przełożony z weekendu 4-5 września. To się nazywa postawa Fair Play! Na meczu z Wieluniem wydany zostanie nowy numer Juve gol w całości poświęcony rozgrywkom sieradzkiej klasy okręgowej!