XXXIV kolejka: Jutrzenka Warta - Pogoń Zd.-Wola 1:2 (0:1)
Znów porażka! Walkower z Omegą! Derby z Wartą!

07 czerwca 2021 09:44

W meczu XXXIV kolejki, w niedzielę 6 czerwca Jutrzenka przegrała kolejny mecz ligowy spadając w ligowej tabeli na trzecie miejsce od końca! Już na pewno w przyszłym sezonie  zagramy w klasie okręgowej, a w jakim składzie okaże się po ostatnim meczu tych rozgrywek.

Kolejnym symbolem kryzysu w naszym klubie jest walkower za mecz z Omegą Kleszczów! Za kartki pauzować powinien Piotr Kobierski (siedem żółtych kartek), ale niedopatrzenie naszego kierownika sprawiło, że Gipsiu zagrał w Kleszczowie i za ten mecz Omega otrzymała walkower, tym samym wynikiem co na boisku, czyli 0:4. Nic, tylko usiąść i płakać!

Mecz z Pogonią przebiegał pod dyktando gości czego symbolem był gola Okachiego w 12 minucie. Juve odpowiedziało dopiero po przerwie, gdy w w 48 minucie po rzucie wolnym Piotra Burskiego piłka trafiła w poprzeczkę, a do siatki skierował ją Adam Lewczuk. Niestety trzy minuty później, po błędach naszej obrony Pogoń znów wyszła na prowadzenie i nie oddała go do końca meczu!

Skład Jutrzenki: Florczak - Dryka, Smolarek, Pawlak (k), Sulgan - Lewczuk, Michał Lewandowski (od 70 min. Pałucki), Jurkowski, Nadolski - Dudek, Burski. Trener Jarosław Wargowiak. Sędziował Mateusz Kowalski. Widzów około 150, w tym dopingujących gości około 20.

W następnej kolejce, już w środę 9 czerwca o godzinie 17.00 zagramy w Sieradzu z Wartą!