XXXI kolejka: Jutrzenka Drzew. - Jutrzenka Warta 3:1 (2:0)
Katastrofa Juve! Spadek do okręgówki blisko!

19 maja 2021 18:19

W meczu XXXI kolejki, w środę 19 maja Jutrzenka grała w Lipcach Reymontowskich ze swoją imienniczką z Drzewiec przegrywając 1:3, grzebiąc już chyba swoje szanse utrzymania w IV lidze.

Relacja z tego meczu:

2 min. - okazja Jutrzenki - bramkarz wybił na rzut rożny;

10 min. - zamieszanie w naszym polu karnym, piłkę z lini bramkowej wybił Krystian Smolarek - faulowany w polu karnym zawodnik gospodarzy - rzut karny - 1:0;

14 min. - dobra okazja gospodarzy - strzał z bliska nad naszą bramką;

27 min. - strzał zawodnika z Drzewiec - obok naszego słupka;

30 min. - strzał Michała Lewandowskiego - tuż obok słupka;

30 min. - strzał Adama Lewczuka - bramkarz z trudem obronił;

33 min. - okazja Jutrzenki - strzał głową zawodnika... miejscowych nad bramką - samobój był blisko;

38 min. - okazja Juve - powalczył z bramkarzem Piotr Burski - lob z 25 metrów Krzysztofa Cichosza - tuż nad bramką;

42 min. - dośrodkowanie gospodarzy - strzał z bliska - gol dla miejscowych chyba ze spalonego - 2:0!!!

47 min. - strzał Krzysztofa Cichosza w okienko - bramkarz wybronił na rzut rożny;

48 min. - strzał Adama Lewczuka - nad bramką;

60 min. - Maciej Dudek fauluje wg sędziego w sytuacji sam na sam - czerwona kartka - gramy w dziesiątkę!

61 min. - strzał z rzutu wolnego gospodarzy - nad bramką;

67 min. - okazja gospodarzy - piłkę w ostatniej chwili wybił Paweł Dryka;

68 min. - Norbert Florczak obronił strzał zawodnika z Drzewiec;

73 min. - kontra gospodarzy - strzał obok naszego okienka;

76 min. - druga żółta kartka dla Piotra Kobierskiego - gramy w dziewiątkę!!!

80 min. - strzał z rzutu wolnego Piotra Burskiego - po murze nad bramką, po rzucie rożnym strzał głową Krzysztofa Cichosza obok słupka;

82 min. - faulowany w polu karnym Dominik Młotkiewicz - Piotr Burski pewnym strzałem zamienia karnego na gola - 2:1!!!

88 min. - strzał z dystansu Radosława Jurkowskiego - bramkarz obronił!

90 + 1 min. - zamieszanie w polu karnym - strzał Krzyszofa Cichosza z trudem bramkarz obronił, po rożnym strzał głową Dominika Młotkiewicza obok słupka!!! Emocje nie z tej ziemi!

90 + 3 min. - kontra gospodarzy - sytuacja sam na sam - 3:1!!!

Skład Jutrzenki: Florczak - Dryka, Smolarek (od 12 min. Cichosz), Kobierski, Sulgan (od 70 min. Pałucki) - Michał Lewandowski (od 65 min. Młotkiewicz), Dudek, Jurkowski, Cyprian Lewandowski - Lewczuk, Burski. Trener Jarosław Wargowiak. Sędziował Szymon Przytuła. Żółte kartki: trener Wargowiak, kierownik Mariusz Gajecki, Sulgan, Kobierski - dwie, Dudek, Florczak. Czerwone kartki: Dudek (60 min. - za faul), Piotr Kobierski (76 min. - dwie żółte). Widzów około 50, w tym za Juve 3.

W następnej kolejce, w niedzielę 23 maja o godzinie 17.00 podejmować będziemy Czarnych Rząśnia. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol (po raz pierwszy od września minionego roku).