XXIX kolejka: LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 0:2 (0:2)
Jarosław Wargowiak zwycięski! Piękne gole Juve!

08 maja 2021 17:08

W meczu XXIX kolejki Jutrzenka pod wodzą nowego trenera Jarosława Wargowiaka wygrała w Kwiatkowicach 2:0!!! Ozdobą meczu były piękne gole naszych piłkarzy! Może jednak nie wszystko jest stracone, jeśli chodzi o utrzymanie Juve w IV lidze!

Relacja z tego meczu:

4 min. - okazja gospodarzy - strzał z bliska zablokował Emilian Sulgan;

5 min. - po rzucie rożnym LKS-u kontra Juve - strzał ze... swojej połowy Cypriana Lewandowskiego zaskoczył bramkarza - gol marzenie - 0:1!!!

12 min. - strzał gospodarzy nad naszą bramką;

17 min. - strzał Cypriana Lewandowskiego obok bramki;

27 min. - bramkarz Juve broni strzał z bliska;

31 min. - strzał Cypriana Lewandowskiego nad poprzeczką;

43 min. - piękny strzał w okienko Piotra Kobierskiego - 0:2!!!

52 min. - strzał zawodnika Kwiatkowic obok słupka;

62 min. - strzał głową Dominika Młotkiewicza nad poprzeczką;

66 min. - strzał gospodarzy nad bramką;

69 min. - strzał zawodnika Kwiatkowic nad bramką;

79 min. - strzał Michała Lewandowskiego nad bramką;

86 min. - strzał Jana Nadolskiego obok słupka;

90 + 2 min. - strzał Cypriana Lewandowskiego obok słupka.

Skład Jutrzenki: Florczak - Dryka, Smolarek, Piotr Kobierski(k) (od 85 min. Nadolski ), Sulgan - Michał Lewandowski, Cichosz (od 79 min. Pałucki), Jurkowski, Cyprian Lewandowski, Lewczuk - Młotkiewicz. Trener Jarosław Wargowiak. Żółte kartki: Sulgan, Michał Lewandowski. Sędziował Jakub Jaskulski.

W następnej kolejce w niedzielę, 16 maja o godzinie 17.00 zagramy w Warcie ze Skalnikiem Sulejów. Zapraszamy wreszcie kibiców, bo na stadion może wejść 120 fanów futbolu (25% miejsc). Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!