XXII kolejka: Ner Poddębice - Jutrzenka Warta 1:0 (0:0)
Jedną nogą w klasie okręgowej!!!

26 marca 2021 13:43

W meczu XXII kolejki łódzkiej IV ligi, w sobotę 27 marca pomiędzy Nerem Poddębice a Jutrzenką Warta zwycięstwo przypadło gospodarzom! Porażka bardzo komplikuje sprawę utrzymania Juve w IV lidze!

Relacja z tego meczu:

Mecz rozpoczął się z kilkunastominutowym opóźnieniem - sędziowie ze Skierniewic się spóźnili (mecz pierwotnie miał się rozpocząć godzinę później).

4 min. - kontra Juve Adam Lewczuk podał do Piotra Burskiego - ten jednak strzelił w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza;

10 min. - strzał gospodarzy daleko od naszej bramki;

13 min. - popchnięty w polu karnym Adam Lewczuk - sędzia nie gwizdnął rzutu karnego;

18 min. - po rzucie rożnym Piotr Burski trafił w poprzeczkę!

45 min. - strzał gospodarzy - obronił nasz bramkarz;

60 min. - silny strzał z rzutu wolnego obronił nasz bramkarz;

61 min. - okazja Juve - Jan Nadolski i Piotr Burski nie zdołali pokonać z bliska bramkarza;

62 min. - strzał głową Piotra Burskiego obok bramki!

63 min. - strzelał Michał Lewandowski - bramkarza Neru obronił;

72 min. - strzelał z 16 metrów Piotr Burski - obok słupka;

75 min. - po rzucie wolnym strzał głową zawodnika Neru - 1:0!!!

76 min. - Cyprian Lewandowski w sytuacji sam na sam trafił w słupek!!!

83 min. - strzał z dystansu Cypriana Lewandowskiego - obok bramki;

88 min. - strzał głową zawodnika Neru - nad poprzeczką;

89 min. - przepychanki na boisku - czerwona kartka dla Smolarka!

Skład Jutrzenki: Florczak - Dryka, Smolarek, Piotr Kobierski, Pawlak (k) - Michał Lewandowski (od 80 min. Sulgan), Jurkowski (od 25 min. Nadolski), Dudek, Cichosz (od 59 min. Cyprian Lewandowski), Lewczuk - Burski (od 75 min. Młotkiewicz). Trener Sylwin Donart. Żółte kartki: Dryka, Smolarek-dwie, Burski, Michał Lewandowski.  Czerwona kartka: Smolarek - 89 min. - dwie żółte. Sędziował Szymon Józefacki. Mecz bez udziału publiczności. Kibiców Jutrzenki - 6!

W następnym meczu, w Wielki Piątek o godzinie 17.00 zagramy w Warcie z Orłem Nieborów.