XXI kolejka: Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów 1:2 (0:1)
Porażka na własne życzenie! Sytuacje Burego!

20 marca 2021 18:50

Drugą porażkę z rzędu na początku tej wiosny zanotowali piłkarze Jutrzenki Warta. W meczu XXI kolejki, w sobotę 20 marca Juve uległo w Warcie Włókniarzowi Zelów 1:2. Mimo, że piłkarze Jutrzenki w drugiej części gry po strzeleniu wyrównującego gola, mieli kilka dogodnych sytuacji i przeważali zdecydowanie, to goście w końcówce meczu zdobyli zwycięskiego gola i zainkasowali trzy punkty.

Relacja z tego meczu:

6 min. - okazja gości - nasz obrońca wybił piłkę głową z lini bramkowej;

20 min. - strzał głową zawodnika z Zelowa - nasz bramkarz obronił;

21 min. - strzelał głową z bliska Piotr Burski - niestety wzdłuż bramki;

25 min. - po błędzie naszych obrońców z bliska trafili do siatki goście - 0:1;

27 min. - strzał z dystansu obronił nasz bramkarz;

34 min. - strzał głową Piotra Burskiego - obok bramki;

35 min. - nasz bramkarz obronił w sytuacji sam na sam;

51 min. - po dośrodkowaniu Pawła Dryki gola głową zdobył Jan Nadolski - 1:1!!!

58 min. - strzelał z 16 metrów Adam Lewczuk - niestety nad bramką;

63 min. - strzał Radosława Jurkowskiego - bramkarz gości obronił;

64 min. - strzelał Piotr Burski - obok bramki;

65 min. - strzelał głową Piotr Burski - za lekko;

67 min. - kolejny strzał Burego - gości ratuje boczna siatka!!!

70 min. - strzał Piotra Burskiego głową nad bramką!!!

74 min. - strzał... Piotra Burskiego głową - obok słupka!

76 min. - strzał z woleja... Burego - bramkarz obronił;

80 min. - strzelał Cyprian Lewandowski - nad bramką;

81 min. - strzał Adama Lewczuka - bramkarz gości znów górą;

83 min. - po błędzie... sędziego (odgwizdał rzekome zagranie ręką Burego!?) kontra gości - w sytuacji sam na sam - gol na 1:2!!!

Skład Jutrzenki: Florczak - Michał Lewandowski (od 46 min. Nadolski), Smolarek, Piotr Kobierski, Pawlak (k) - Lewczuk, Dryka, Dudek, Jurkowski, Cyprian Lewandowski (od 89 min. Młotkiewicz) - Burski. Trener Sylwin Donart. Żółte kartki: Pawlak, Dryka, Cyprian Lewandowski, Jurkowski, Burski. Sędziował Szymon Przytuła. Mecz bez udziału publiczności.

W następnej kolejce, w sobotę 27 marca o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Byczynie z Nerem Poddębice.