XIX kolejka: Orkan Buczek - Jutrzenka Warta 3:0 (1:0)
Przegrana na koniec rundy jesiennej!

14 listopada 2020 13:07

W meczu XIX kolejki, w sobotę 14 listopada - pomiędzy Orkanem Buczek a naszą Jutrzenką Warta gospodarze wygrali 3:0. To ostatnia potyczka w tej rundzie. Do zobaczenia wiosną 2021 roku!

Relacja z tego spotkania:

2 min. - gospodarze trafili do siatki, jednak sędzia odgwizdał spalonego;

4 min. - kontra Jutrzenki, Piotr Burski nie sięgnął głową, a do piłki nie zdążył Piotr Kobierski;

9 min. - strzał miejscowych obronił nasz bramkarz;

9 min. - ratuje nas poprzeczka - dobitkę obronił Alessandro Magini!

16 min. - kontra Juve - strzał Piotra Kobierskiego po ręce bramkarza trafił w słupek! Dobitka Piotra Burskiego obok bramki!

21 min. - gol dla Orkana - strzał Przemysława Szewczyka z pola karnego - 1:0!

24 min. - strzał Rafała Burzyńskiego - obok słupka!

27 min. -  strzał napastnika Orkana obronił nasz bramkarz;

34 min. - kontra Juve - strzał Pawła Dryki w sytuacji sam na sam - bramkarz obronił;

35 min. - po rzuucie rożnym piłkę wzdłuż bramki strącił Maciej Dudek - Piotr Burski nie zamknął - dobra okazja!

39 min. - okazja Jutrzenki - rzut wolny dla Juve - dośrodkowanie Roberta Jareckiego bramkarz złapał piłkę;

43 min. - strzał Piotra Burskiego - obok bramki;

47 min. - okazja Orkana - nasz bramkarz wybronił;

50 min. - dośrodkowanie miejscowych - Cyprian Lewandowski wybił na róg;

50 min. - po rzucie rożnym strzał napastnika głową obok naszego słupka;

54 min. - złe wybicie głową Mariusza Graczykowskiego zawodnik Orkana zabawił się z naszą obroną i z bliska strzelił do siatki - 2:0!

59 min. - strzał z bliska Michała Lewandowskiego - tuż obok naszej bramki;

61 min. - po rzucie rożnym strzał Rafała Burzyńskiego - bramkarz Orkana obronił;

62 min. - dwa strzały gospodarzy - obronił nasz Magini;

65 min. - kontra Juve - Robert Jarecki zakręcił w polu karnym obrońcą i podał wzdłuż bramki - gospodarze byli blisko... gola samobójczego;

72 min. - okazja Orkana piłka wzdłuż naszej bramki - napastnik nie trafił w piłkę!

77 min. - po rzucie rożnym wg nas faulowany przez bramkarza był Maciej Dudek - sędzia nie gwizdnął;

78 min. - po rzucie rożnym zawodnik Orkana z bliska trafił do siatki - 3:0!

81 min. - strzał zawodnika gospodarzy - obok naszego słupka;

84 min. - strzał zawodnika Orkana - piękna parada Maginiego!

90 min. - sędzia doliczył 3 minuty, które nie zmieniły wyniku!

Skład Jutrzenki: Magini - Dryka, Graczykowski, Pawlak, Lewandowski (od 86 min. Sulgan) - Piotr Kobierski, Dudek, Nadolski (od 86 min. Pałucki), Jarecki (k) (od 86 min. Masztakow) - Burski, Burzyński (od 89 min. Młotkiewicz). Trener Tomasz Jaworski. Żółte kartki: Dudek, Burski, Lewandowski, Kobierski. Sędziował Adam Sekuterski.

Mecz bez udziału publiczności. Za ogrodzeniem kilkudziesięciu kibiców, w tym za Juve kilkunastu.