XVI kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Sieradz 2:5 (1:2)
Derby tradycyjnie dla Warty! Mecz na tvcom.pl

02 listopada 2020 08:37

Od trzydziestu lat Jutrzenka nie wygrała meczu z Wartą Sieradz. Nie inaczej było w sobotę, 31 października. Juve mimo prowadzenia już w 2 minucie (gol Rafała Burzyńskiego) już do przerwy przegrywało 1:2 (gole w 25 minucie Łukasza Mitka z karnego i Wiktora Płanety w 45 minucie). Po przerwie zrobiło się w pewnym momencie 2:3 (gol Piotra Burskiego w 51 minucie). Jednak goście golami Kamila Pluty (47 minuta), Przemysława Sosnowskiego (55 minuta) i Łukasza Chojeckiego (68 minuta) zgasili emocje.

Mecz odbywał się przy pustych trybunach, ale kibice mogli go śledzić na tvcom.pl niestety bez komentatorów (problemy techniczne).

W następnej kolejce, w sobotę 7 listopada o godzinie 11.00 Jutrzenka zagra w Łodzi z liderem tabeli rezerwami ŁKS-u!