XIV kolejka: Jutrzenka Warta - Omega Kleszczów 2:4 (1:2)
Została nam walka tylko o utrzymanie!

18 października 2020 17:25

W meczu XIV kolejki, w niedzielę 18 października Jutrzenka przegrała w Warcie z Omegą Kleszczów Jacka Berensztajna 2:4. Mimo dobrej gry w pierwszych dwudziestu minutach i golu dla Juve to goście byli zespołem lepiej zorganizowanym i walczącym. W sumie zasłużone zwycięstwo Omegi, a nam została typowa walka o utrzymanie w IV lidze! Niestety!

Relacja z tego meczu:

8 min. - debiutujący w Juve Rafał Burzyński w sytuacji sam na sam strzelił w bramkarza;

18 min. - Alessandro Magini broni strzał z rzutu wolnego;

20 min. - po akcji Piotra Burskiego, podaniu Patryka Ręcickiego i błędzie obrony gola z bliska zdobył Krystian Smolarek - 1:0!

27 min. - strzał gości tuż obok naszego słupka;

30 min. - strzelał Patryk Ręcicki - bramkarz obronił;

32 min. - strzelał zawodnik Omegi - nasz bramkarz obronił;

35 min. - kolejny strzał gości - piłka minęła nasze okienko;

37 min. - znów groźnie - strzał gości minął nasz słupek;

41 min. - po rzucie wolnym strzał głową zawodnika Omegi - 1:1

43 min. - strzał z rzutu wolnego trafił do naszej siatki - 1:2!!!

57 min. - kontra gości - strzał z bliska - 1:3!

64 min. - po akcji gości piłkę z bramki wybił Mariusz Graczykowski;

79 min. - rzut karny dla gości po faulu naszego zawodnika;

80 min. - gol dla gości z 11 metrów - 1:4!!!

81 min. - gola dla Juve z bliska po podaniu Sebastiana Masztakowa zdobył Piotr Burski 2:4!!!

Skład Jutrzenki: Magini - Dryka, Graczykowski, Pawlak, Lewandowski - Smolarek (od 70 min. Masztakow), Ręcicki (od 63 min. Nadolski), Piotr Kobierski, Jarecki (k) (od 83 min. Sulgan) - Burzyński, Burski. Trener Tomasz Jaworski. Sędziował Tomasz Lewadowski. Mecz bez udziału publiczności.

W następnej kolejce, w sobotę 24 października o godzinie 15.00 Jutrzenka zagra w Zduńskiej Woli z Pogonią. Wcześniej, bo w środę Juve zagra mecz wyjazdowy w ramach Pucharu Polski z Orkanem w Buczku o godzinie 15.00.