XII kolejka: Jutrzenka Warta - Jutrzenka Drzewce 2:2 (0:1)
Puchar Polski w Buczku! Sylwek Łojek już w domu!

04 października 2020 19:57

Niestety w derbach Jutrzenek nasze Juve tylko zremisowało ze swoją imienniczką z Drzewiec 2:2. W meczu rozegranym w Warcie, w niedzielę 4 października Jutrzenka do przerwy przegrywała 0:1 (gol w 15 min.) nie oddając strzału na bramkę gości! Po zmianie stron dwa gole zdobył Mariusz Graczykowski. Najpierw z rzutu karnego po faulu na Pawle Dryce (68 min.), a potem z rzutu wolnego po faulu na Patryku Ręcickim (75 min.). Gdy wydawało się, że Juve dowiezie wygraną i trzy punkty - goście najpierw trafili w poprzeczkę (86 min.), by w ostatniej minucie strzelić z bliska do siatki! Remis to porażka naszego zespołu, bo graliśmy przecież z drużyną z końca ligowej tabeli. Po meczu trener Michał Łochowski oddał się do dyspozycji zarządu. Decyzja odnośnie trenera zapadnie na poniedziałkowym posiedzeniu władz klubu.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Smolarek, Graczykowski, Pawlak - Jarecki (k), Dudek, Piotr Kobierski, Lewandowski (od 46 min. Masztakow) - Nadolski (od 46 min. Ręcicki), Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Pawlak, Masztakow. Sędziował Adam Faliszewski. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 10 października o godzinie 15.00 zagramy na wyjeździe z Czarnymi Rząśnia.

Rozlosowano pary kolejnej rundy okręgu sieradzkiego Pucharu Polski. Jutrzenka 14 października (środa) o godzinie 15.30 zagra w Buczku z Orkanem! Tym razem nie trafiliśmy dobrze w losowaniu. Nie dość, że gramy z zespołem z czołówki ligowej tabeli, to jeszcze na wyjeździe. Z taką formą o awans będzie bardzo trudno!

Sylwester Łojek - kibic Jutrzenki, który ostatnie lata spędził w szpitalach wrócił wreszcie do domu. Dzięki ofiarności kibiców Juve i sponsorów, którzy uzbierali kwotę 1650 zł (zakupiono specjalistyczne łóżko) Sylwek znów jest z nami w Warcie! Dalsza pomoc mile widziana, bo mama Sylwka opiekuje się nim sama, a potrzeb jest wiele (pampersy, opał na zimę itd.). Liczymy na wsparcie fanów Jutrzenki Warta!