X kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Kwiatkowice 3:2 (2:2)
Przełamanie Juve! Kontuzja Adriana Freta!

20 września 2020 19:12

W meczu X kolejki, w niedzielę 20 września Jutrzenka wygrała w Warcie z Kwiatkowicami 3:2. Był to bardzo ważny mecz dla naszego zespołu, który po czterech porażkach z rzedu wygrał dwa mecze u siebie i jesteśmy już w środku ligowej tabeli. Niestety w drugiej część gry groźnej kontuzji doznał Adrian Fret i kto wie czy na dłużej nie będzie do dyspozycji trenera. Szkoda, bo Adrian w tym meczu strzelił zwycięskiego gola i jego forma ostatnio szła w górę. To kolejny kontuzjowany zawodnik w naszym klubie. Fatum nas tej jesieni nie opuszcza! W Jutrzence zadebiutował Sebastian Masztakow. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, wkrótce dostępny na naszej stronie!

Relacja z meczu z Kwiatkowicami:

20 min. - bramkarz Wiktor Wojciechowski broni w sytuacji sam na sam!

24 min. - Michał Bogdan z rzutu wolnego zaskoczył wszystkich - 0:1!

26 min. - faulowany w polu karnym Adrian Fret - rzut karny, strzał z 11 metrów Piotra Burskiego obronił bramkarz gości, a dobijający piłkę Robert Jarecki został saulowany - drugi rzut karny!!!

28 min. - Mariusz Graczykowski z rzutu karnego daje nam wyrównanie - 1:1;

30 min. - strzał Adriana Freta - bramkarz obronił;

33 min. - ładny strzał z rzutu wolnego Michała Bogdana - 1:2!!!

38 min. - ładna akcja Juve - Pweł Dryka pięknie dośrodkował, a Piotr Burski strzałem głową dał nam remis 2:2!!!

45 min. - strzał glową Piotra Burskiego - obok słupka;

47 min. - strzał gości minął nasz słupek;

60 min. - kolejny strzał gości minął naszą bramkę;

69 min. - strzał gości obronił nasz bramkarz;

74 min. - po podaniu Roberta Jareckiego Adrian Fret zdobył ładnego gola - 3:2!!!

84 min. - groźna akcja gości - ratuje nas boczna siatka.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Smolarek, Graczykowski, Lewandowski - Jarecki, Dudek, Piotr Kobierski, Fret (od 79 min. Sulgan) - Nadolski (od 76 min. Masztakow), Burski (od 90 min. Młotkiewicz). Trener Michał Łochowski. Sędziował Dominik Wyderkiewicz. Żółte kartki: Graczykowski, Dryka, Fret, Dudek. Widzów około 200.

W następnej kolejce, w sobotę 26 września o godzinie 12.00 Jutrzenka zagra w Sulejowie ze Skalnikiem. Wcześniej, bo w środę 23 września o godzinie 16.00 zagramy mecz pucharowy w Zapolu.