OLDBOY JUVE - UNIA MĘKA 5:0(3:0), JUTRZENKA - POGOŃ EKOLOG 0:2 (0:0)

22 lipca 2012 10:28

Przegraną 0:2 (0:0) zakończył się sparing Jutrzenki z Pogonią Ekolog Zduńska Wola. Mecz odbył się w sobotę 21 lipca. Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Maciej Masłowski, Łukasz Grabowski (ostatnio grał m.in. Calisii Kalisz, Warcie Sieradz czy Turze Turek), Pawlak - Kaczmarek, Badowski, Fabiano, Maraszek, Stępiński - Sajda.

Na zmiany wchodzili: Damian Rosiak (ostatnio Ustków), Mateusz Dobrzański (grał w Dłutowie), Gil, Dzieran, Pankiewicz, Adrian Wieczorek, Jarecki, Tomasz Wypiór (Wicher Dobra).

W środę (25.07) o 18.30 w Buczku zagramy z miejscowym Orkanem, a w sobotę (28.07) o 14.00 w Warcie zmierzymy się z KKS-em Kalisz.

Wysoką wygraną w pierwszej rundzie okręgowego Pucharu Polski (22 lipca) Oldboy Juve Warta pokonało na naszym stadionie Unię Mękę 5:0 (3:0). Atak naszych rozpoczął już w 5 minucie Rafał Cybulski trafiając w poprzeczkę, kilka sekund później, w tej samej minucie po asyście Sobczyka głową do bramki piłkę skierował Wiktor Wawrowski. W ósmej minucie sytuacja się odwróciła i to po podaniu Wawrowskiego Przemek Sobczyk mógł cieszyć się strzeloną bramką. 20 minuta to już efektowne podanie piętką Wawrowskiego i wynik na 3:0 podnosi Tomasz Błaszczyk. Po przerwie w 68 minucie po wykopie spod własnej bramki naszego bramkarza Wicherskiego Włodek Dzieran podwyższa wynik na 4:0. Jeszcze tylko 72 minuta i po rzucie wolnym, perfekcyjnie wykonanym przez Dzierana mogliśmy cieszyć się wygraną 5:0.

Skład Oldboy Juve: R.Wicherski - Matuszewski (od 65 min. Banasiak), R.Iwankiewicz, Dzieran, Mijas - Błaszczyk, R.Cybulski, Budziak, Hanszla (od 80 min. Stanek) -  W.Wawrowski(k) (od 46 min. G.Tomaszewski), Sobczyk.

W następnej rundzie, w niedzielę, 29 lipca o godzinie 16.00 Juve zagra w Warcie z Jagą Lututów.