I kolejka: Jutrzenka Warta - Andrespolia Wiśniowa Góra
Puchar z Pelikanem Łowicz jednak o 17.30!!!

23 lipca 2020 09:06

Już w najbliższą niedzielę, tj. 26 lipca o godzinie 17.00 Jutrzenka rozpocznie nowy sezon ligowy w IV lidze łódzkiej. Naszym rywalem podobnie jak rok temu będzie Andrespolia Wiśniowa Góra, której trenerem jest legendarny piłkarz Widzewa - Krzysztof Kamiński. Po wygranej pucharowej z rezerwami ŁKS-u apetyty kibiców Juve bardzo wzrosły i liczymy na trzy punkty w niedzielne popołudnie! Choć rok temu mimo prowadzenia przegraliśmy na inaugurację 1:2 (gol Piotra Burskiego). Teraz nie przewidujemy takiego wyniku, choć to sport i wyniku nie da się wcześniej ustalić!

Mecz prawdopodobnie będzie mogło obejrzeć około 300 widzów, czyli połowa pojemności naszego stadionu. Czekamy na ogłoszenie rozporządzenia w tej sprawie! Będą tym razem do zakupienia bilety w cenie 7 zł normalne i 5 zł ulgowe. Jest jeszcze kilka sztuk karnetów w cenie 60 zł za 11 meczów, które odbędą się tej jesieni jeszcze w Warcie (10 ligowych i jeden pucharowy z Pelikanem). Do tej pory rozprowadzono ponad 60 takich wejściówek, co jest rekordem w naszej historii!!! Każdy kibic podczas wchodzenia i przemieszczania się po obiekcie musi mieć zakryte usta i nos. Maseczki można ściągnąć dopiero po zajęciu miejsca na trybunie!

Wracając do meczu pucharowego z III-ligowym Pelikanem, to spotkanie odbędzie się 29 lipca (środa), ale o godzinie 17.30, a nie jak wcześniej planowano o 18.00. Spowodowane to jest ewentualną dogrywką czy nawet rzutami karnymi!!! Choć po cichu liczymy, że Juve wygra w regulaminowym czasie gry! Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol poświęcony w całości występom Jutrzenki w rozgrywkach Pucharu Polski!!!