Będzie jednak sparing! Zdjęcia z pucharu! Ślub Sylwka!!!
Puchar Polski: Jutrzenka Warta - ŁKS II Łódź 2:1 (2:0)

16 lipca 2020 08:39

Jutrzenka zagra jednak jeszcze sparing! W sobotę, 18 lipca w Warcie podejmować będziemy o godzinie 11.00 Orkan Buczek. Trener Michał Łochowski chce obejrzeć w akcji jeszcze kilku zawodników, bo kadra nasza na dzień dzisiejszy liczy tylko 17 piłkarzy. To trochę mało jak na tak długą rundę (ponad 20 meczów)!!!

Dostępne są już w internecie zdjęcia z środowego meczu z rezerwami ŁKS-u! Fotki autorstwa pana Darka Piekarczyka dostępne są na stronie: sieradz.naszemiasto.pl, a fotografa sportowego Mateusza Zgorzyka na facebooku: www.facebook.com/MZfotografiasportowa

Zachęcamy do oglądania zdjęć i przyjścia na jutrzejszy sparing! Na pewno nie zagra w nim Sylwester Pawlak, który bierze ślub! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!

Jutrzenka Warta została pierwszym półfinalistą wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu... 2019/20!!! W rozegranym w środę, 15 lipca meczu z rezerwami ŁKS-u Juve wygrało 2:1!!! Choć chętnych było wielu mecz obejrzało jedynie 150 osób plus zawodnicy drużyn młodzieżowych, czyli 25% pojemności naszego stadionu! Wśród nich m.in: Maciej Stolarczyk - były piłkarz Pogoni, Widzewa, Wisły, trener Wisły, a obecnie trener reprezentacji Polski do lat 17!!! Teraz czekamy na rywala w półfinale, który odbędzie się w środę 29 lipca! Będzie nim ktoś z pary Widzew II Łódź - Pelikan Łowicz (mecz w sobotę o 11.00 w Łodzi). Jeśli wygra Widzew (klasa okręgowa) to zagramy na wyjeździe, a jeśli Pelikan (III liga) to w Warcie! Za awans do półfinału Jutrzenka otrzyma 2,5 tysiąca zł! Na meczu z rezerwami ŁKS-u wydany został nowy numer Juve gol wkrótce dostępny na naszej stronie! Spotkanie zostało rozpoczęte minutą ciszy dla uczczenia zmarłych niedawno prezesów: Zbigniewa Zakrzewskiego i Romana Kamińskiego, trenera Krzysztofa Utechta i burmistrza Jana Serafińskiego! Nasi piłkarze grali z czarnymi opaskami, a flaga klubowa została przepasana kirem! W meczu zadebiutowali w naszych barwach: Paweł Dryka, Cyprian Lewandowski i Patryk Ręcicki.

Relacja z tego meczu:

10 min. - strzał Piotra Burskiego głową przeleciał nad bramką;

13 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego przepiękny strzał oddał Adrian Fret - 1:0!!!

25 min - strzał Emiliana Sulgana - tuż obok słupka;

34 min. - piękna akcja Juve, a jej bohaterem Paweł Dryka (przebiegł z piłką prawie całe boisko), który podał do Piotra Burskiego - 2:0!!!

40 min. - strzał Adriana Freta - bramkarz obronił;

45 min. - jedyna okazja gości w tej części gry - strzał zawodnika ŁKS-u minął nasz słupek;

50 min. - strzał z bliska Piotra Burskiego - niestety boczna siatka;

55 min. - - strzał Adriana Freta - piłka przeleciała obok okienka;

65 min. - rzut wolny gości - Michał Chachuła obronił;

65 min. - mogło być po meczu - Piotr Burski w sytuacji sam na sam nie pokonał bramkarza!

75 min. - strzał nożycami Adriana Freta - niestety niecelny;

78 min. - strzał Roberta Jareckiego - obok bramki;

90 + 5 min. - Mikołaj Lipień strzałem głową dał gola gościom - 2:1.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Dryka, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Lewandowski, Ręcicki, Piotr Kobierski, Sulgan (od 60 min. Jarecki) - Fret (od 85 min. Młotkiewicz), Burski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Tomasz Lewandowski. Widzów około 200 (karnetów rozprowadzonych 63).