Sparing: Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów 4:2 (3:0)
Dużo testowanych, tylko kilku konkretnych!

28 czerwca 2020 07:00

W sobotę, 27 czerwca Jutrzenka zagrała swój drugi mecz sparingowy. W Warcie pokonaliśmy innego czwartoligowca - Włókniarz Zleów 4:2. Gole dla Juve zdobywali: Piotr Burski-3 oraz Maciej Dudek. Ogólnie tego dnia pojawiło się na naszym stadionie ponad dwudziestu zawodników! Obok naszych sprawdzonych już piłkarzy było wielu testowanych. Jednak tylko z pięcioma z nich zarząd podjął rozmowy! Jakie będą efekty zobaczymy w najbliższych dniach. W drugiej połowie testowani zawodnicy odstawali już wyraźnie od gości czego efektem były dwa gole przyjezdnych.

Skład Jutrzenki: testowany bramkarz z Łodzi - Piotr Kobierski, Bednarek, Graczykowski, Pawlak - Fret, testowani zawodnicy z Turku, Łodzi i Poddębic oraz Burski. Po przerwie na zmiany wchodzili: Młynarski, Dudek, Pałucki i kilku testowanych. Mimo obecności na boisku nie pojawili się bramkarz Chachuła, Sulgan i Młotkiewicz.

Najbliższy sparing Jutrzenka rozegra najprawdopodobnie w piątek, gdy podejmować będziemy Pogoń Zduńską Wolę.