Sparing: Pelikan Łowicz - Jutrzenka Warta 2:0 (1:0)
Do zobaczenia wiosną w.... pucharze!

01 marca 2020 17:51

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 29 lutego Jutrzenka przegrała w Łowiczu z III-ligwym Pelikanem 2:0. Wynik całkowicie zasłużony. Juve przez 90 minut tylko raz zagroziło wyżej notowanemu rywalowi. W drugiej połowie po akcji Roberta Jareckiego z bliska głową uderzał Maciej Dudek, niestety piłka przeleciała nad bramką. Większość meczu Juve dobrze się broniło, a gospodarze nie mieli zbyt dużo klarownych akcji.

Być może nie jest to ostatnie spotkanie w tej rundzie z Pelikanem! Jeśli bowiem uporamy się w pucharze z rezerwami ŁKS-u, a zespół z Łowicza wygra w Łodzi z rezerwami Widzewa, to w półfinale Pelikan zawitałby do Warty!!! Więc do zobaczenia wiosną! Oby!

Skład Jutrzenki z meczu w Łowiczu: Chachuła - Młynarczyk, Bednarek, Pawlak, Swędrowski - Fret, Piotr Kobierski, Adamiak, Bomba - Dudek, Skupiński. Trener Michał Łochowski. Na zmiany wchodzili: testowany bramkarz - Pipczyński, Jarecki, Paprota, Sulgan. Niestety mimo obecności - na boisku nie pojawił się Bartosz Pałucki!

W ostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną, w najbliższą sobotę 7 marca o godzinie 17.00 zagramy w Sieradzu ze Złoczewią.

W meczu XVIII kolejki, w sobotę 14 marca o godzinie 15.30 zagramy w Wiśniowej Górze z Andrespolią.