XVII kolejka: Orkan Buczek - Jutrzenka Warta 2:2 (1:0)
Brawo Juve i kibice! Widzimy się wszyscy na hali!!!

17 listopada 2019 13:10

W meczu XVII kolejki Jutrzenka grała w Buczku z Orkanem. Od 37 minuty Juve grało w dziesiątkę, mimo to strzeliło dwa gole! Brawo Juve i kibice, którzy dopingiem wspierali swój klub! Widzimy się wszyscy 18 stycznia na halowych mistrzostwach ziemi sieradzkiej!

Relacja z meczu w Buczku:

2 min. - gol samobójczy Sylwestra Pawlaka - 1:0!!!

15 min. - strzał zawodnika Orkana - obok słupka;

16 min. - okazja Jutrzenki - obrońca wybił nad bramką;

22 min. - strzał zawodnika gospodarzy - obok naszej bramki;

27 min. - gola zdobył Piotr Burski - jednak sędzia dopatrzył się spalonego!!!

32 min. - strzał Szymona Młynarczyka - bramkarz ładnie obronił;

44 min. - kontra Juve - strzał Mariusza Woźniaka - obrońca zablokował;

37 min. - czerwona kartka dla Rafała Swędrowskiego - Juve gra w dziesiątkę - wg nas niesłuszna, bo Swędrek się potknął na śliskim boisku! Żółta kartka to maksymalna kara dla naszego zawodnika!

51 min. - akcja Orkana - Szymon Młynarczyk ratuje sytuacje;

54 min. - ręka w polu karnym gospodarzy - rzut karny - gola zdobył Piotr Burski - 1:1!!!

55 min. - strzał zawodnika Orkana - tuż obok słupka!

65 min. - okazja Orkana - strzał tuż obok słupka;

74 min. - strzał głową Daniela Chwałowskiego - 2:1 - niestety!

77 min. - z rzutu wolnego Adrian Fret - 2:2!!!

80 min. - okazja Juve - zamieszanie - strzał Marcina Kobierskiego nad bramką - kontuzja Kobiego!!!

85 min. - okazja Juve - Mariusz Woźniak wzdłuż bramki - nikt nie zamknął!

86 min. - strzał gospodarzy - z problemami Michał Chachuła obronił;

90 + 2 minuty - strzał Macieja Dudka - piłka przeleciała tuż obok słupka!!!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Młynarczyk, Dudek, Fret, Woźniak - Burski, Marcin Kobierski (od 80 min. Piotr Kobierski). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Chachuła. Czerwona kartka: Swędrowski - 37 min. Widzów około 150, w tym za Juve około 30.