XVI kolejka: Jutrzenka Warta - ŁKS II Łódź 1:1 (1:1)
Sędzia skrzywdził Juve! Powinniśmy to spokojnie wygrać!!!

10 listopada 2019 17:22

W meczu XVI kolejki w niedzielę 10 listopada Jutrzenka zremisowała w Warcie z rezerwami ŁKS-u 1:1. W kadrze zespołu gości było aż 9 zawodników z szerokiej kadry klubu Ekstraklasy! Z najbardziej znanych na murawie zobaczyliśmy: Purilo, Radionow, Bogusz i Bryła. Mimo straconego gola Juve grało ambitnie, szybko wyrównało. Na zwycięstwo nie pozwolił nam sędzia, który nie uznał nam do przerwy dwóch prawidłowych goli, a po przerwie gwizdał spalone przeciwko Jutrzence!!! Kibice byli zniesmaczeni postawą arbitra! Na meczu wydany został  nowy numer Juve gol!

Relacja z tego meczu:

2 min. - Adrian Fret z bliska strzelił nad bramką!!!

7 min. - po akcji Jewhena Radionowa - Patryk Bryła zdobył gola na 0:1!!!

17 min. - strzelał z dystansu Pirulo - Michał Chachuła obronił;

19 min. - po podaniu Marcina Kobierskiego gola dla Juve zdobył Piotr Burski - 1:1!!!

21 min. - strzelał z kąta Piotr Burski - bramkarz obronił;

22 min. - po rzucie rożnym  gola głową zdobył Krystian Adamiak - sędzia dopatrzył się przewinienia zawodników Juve i gola nie uznał - dziwna decyzja!?

27 min. - podawał wzdłuż bramki aktywny tego dnia Piotr Burski - Maciej Dudek nie zdążył!

37 min. - z rzutu wolnego strzelał Pirulo - nasz bramkarz obronił;

41 min. - znów po rogu zdobywamy gola po strzale głową, którego sędzia znów nie uznał!!! Parodia!!!

42 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - nad bramką;

50 min. - strzelał Adrian Fret - bramkarz obronił!

58 min. - ratuje nas Wiktor Bednarek wybijając piłkę z naszej bramki!

63 min. - Michał Chachuła obronił strzał z kąta;

64 min. - lobował Piotr Burski - bramkarz obronił;

67 min. - strzelał głową Radionow - obok słupka;

72 min. - przepiękny strzał z daleka Roberta Jareckiego - gości uratowała poprzeczka!!!

73 min. - Michał Chachuła obronił strzał gości;

74 min. - sędzia dopatrzył się spalonego - Piotr Burski był sam przed bramkarzem!!!

75 min. - goście strzelali nad naszą bramką;

77 min. - po strzale zawodnika gości piłka znów przeleciała nad poprzeczką;

85 min. - strzelali goście, rykoszet minął nasz słupek!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Fret (od 78 min. Młynarczyk), Dudek, Adamiak, Woźniak - Marcin Kobierski (od 22 min. Jarecki), Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Adamiak, Młynarski. Sędziował Mariusz Lewandowski. Widzów około 200.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej, w niedzielę 17 listopada o godzinie 13.30 Juve zagra w Buczku z Orkanem.