Puchar Polski: Piast Błaszki - Jutrzenka Warta 2:2 (1:0, 2:2)
Karne 0:3!!! Jesteśmy w ćwierćfinale wojewódzkim!

30 października 2019 14:09

W meczu okręgowego Pucharu Polski Jutrzenka od 14.00 gra w Błaszkach z Piastem. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Juve wyrównało i była dogrywka! W karnych Juve wygrało 3:0 i awansowało do ćwierćfinału wojewódzkiego po raz pierwszy w histrorii!

Relacja na żywo:

3 min. - strzał Macieja Dudka - słupek ratuje gospodarzy!

16 min. - strzał Mariusza Woźniaka - bramkarz obronił;

17 min. - strzelał Piotr Burski - prosto w bramkarza;

23 min. - strzał Adriana Sroczyńskiego wysoko nad naszą bramką;

28 min. - strzał Dominika Młotkiewicza - Oskar Natorski obronił;

29 min. - strzał Adriana Freta - obok słupka;

34 min. - kontra Piasta Błaszki - Dominik Młotkiewicz zamiast strzelać podawał niedokładnie!

38 min. - strzał z rzutu wolnego Adriana Sroczyńskiego - piękny gol - 1:0!!!

59 min. - po błędzie bramkarza do pustej bramki mógł strzelać Piotr Burski, podał jednak do Emiliana Sulgana - a ten nie pokonał bramkarza Piasta!

62 min. - po rzucie wolnym Adriana Sroczyńskiego - dobijał Przemysław Peruga - 2:0!!!

65 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka - tuż obok słupka;

71 min. - strzał Emiliana Sulgana - bramkarz obronił;

77 min. - czerwona kartka dla Macieja Dudka - druga żółta!

80 min. - strzał Piotra Burskiego tuż obok spojenia;

84 min. - kontra Juve - Adrian Fret - 2:1!!!

87 min. - po faulu na Adrianie Frecie - rzut wolny - Mariusz Graczykowski - 2:2!!!

89 min. - strzelał z pola karnego Piotr Burski - nad bramką;

Dogrywka!!!

100 min. - doskonała okazja Piotra Burskiego - nie trafił do pustej bramki!

0:3 - Damian Rymarski - obok słupka!

Skład Jutrzenki: Natorski - Swędrowski, Bednarek, Młynarski (od 46 min. Graczykowski), Pawlak (k) - Młynarczyk (od 46 min. Sulgan), Dudek, Piotr Kobierski, Woźniak - Fret, Burski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Mateusz Janecka. Żółte kartki: Dudek - dwie, Woźniak, Piotr Kobierski, Graczykowski. Czerwona kartka - Maciej Dudek - 77 min. Widzów około 100, w tym za Juve 23.

W sobotę, 2 listopada o godzinie 14.00 zagramy w Warcie mecz ligowy z rezerwami Pelikana Łowicz. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!