XIV kolejka: Warta Sieradz - Jutrzenka Warta 5:1 (2:1)
Derby dla Warty! Puchar w środę w Błaszkach!

26 października 2019 19:11

W sobotę, 26 października Juve grało mecz derbowy z Wartą w Sieradzu. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00 przy sztucznym świetle. Niestety Juve poległo wynikiem 1:5. Rewanż wiosną w Warcie. Tak więc nie wygraliśmy w Sieradzu już ponad 30 lat (ostatnia wygrana w 1989 roku).

Relacja z sobotniego meczu:

2 min. - po rzucie wolnym - obronił Michał Chachuła;

5 min. - po rzucie wolnym Juve - świetna interwencja bramkarza Warty - Marcin Kobierski był jednak na spalonym;

7 min. - groźna akcja Warty - obronił świetnie Michał Chachuła;

"Kibice" z Sieradza obrażają nasz klub!!! Niestety!

11 min. - gol dla Warty - z bliska prowadzenie zdobył Adam Patora - 1:0;

14 min. - strzał z dystansu - Michał Chachuła obronił;

16 min. - po podaniu Piotra Burskiego - Marcin Kobierski ładnym uderzeniem dał nam wyrównanie - 1:1;

Ruszył doping licznych kibiców Juve!!!

19 min. - strzał z rzutu wolnego Warty - nad bramką;

27 min. - silny strzał Piotra Kobierskiego tuż nad bramką - to była dobra okazja!!!

A "kibice" z Sieradza nadal nam ubliżają!

37 min. - po dośrodkowaniu strzał głową z bliska - 2:1 dla Warty!

47 min. - sędzia dopatrzył się zagrania reką w naszym polu karnym - "dziwny" rzut karny;

48 min. - Łukasz Mitek z 11 metrów - 3:1!

56 min. - strzał w słupek naszej bramki - dobitka z bliska - 4:1!!!

62 min. - Michał Chachuła obronił strzał z dystansu;

64 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - nad bramką;

66 min. - kolejny gol dla Warty z bliska - 5:1!!!

71 min. - strzał z 20 metrów Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił;

74 min. - czerwona kartka dla Łukasza Mitka (druga żółta) - Warta gra w dziesiątkę;

84 min. - strzał Marcina Kobierskiego nad bramką;

86 min. - strzał głową Szymona Młynarczyka - obok słupka;

89 min. - strzał w nasz słupek.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Adamiak, Młynarski, Pawlak (k) - Fret, Dudek, Piotr Kobierski (od 71 min. Młynarczyk), Woźniak - Burski (od 59 min. Bednarek), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Mateusz Anielak. Żółte kartki: Dudek, Adamiak. Widzów około 800, w tym za Juve ponad 100.

W środę - 30 października o 14.00 zagramy w Błaszkach mecz pucharowy z Piastem.

W następnej kolejce, w sobotę 2 listopada Jutrzenka o godzinie 14.00 zagra w Warcie z rezerwami Pelikana Łowicz. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!