XIII kolejka: Jutrzenka - Zjednoczeni Stryków 1:1 (0:0)
Kolejne stracone punkty! Wszyscy na derby do Sieradza!

20 października 2019 18:57

W meczu XIII kolejki w niedzielę 20 października Jutrzenka mimo prowadzenia zremisowała ze Zjednoczonymi Stryków 1:1. Juve znów straciło punkty (tydzień temu przegraliśmy w Nieborowie) i w tabeli jesteśmy coraz niżej! Za tydzień derby z Wartą Sieradz. Widzimy się wszyscy w Sieradzu w sobotę 26 października o godzinie 19.00. Zabierzmy koszulki oraz szaliki i dopingiem pomóżmy naszym piłkarzom!

Relacja z meczu ze Zjednoczonymi:

12 min. - kontra Jutrzenki - osamotniony Adrian Fret został zatrzymany przez trzech obronców;

21 min. - strzał gości - obronił Michał Chachuła;

32 min. - strzał z rzutu wolnego - obronił Michał Chachuła;

35 min. - okazja Juve - wzdłuż bramki zagrywał Marcin Kobierski - nikt nie skończył;

65 min. - strzelał Mariusz Woźniak - obok bramki;

70 min. - strzał  z rzutu wolnego gości - tuż obok naszego słupka;

71 min. - strzelał Piotr Burski - bramkarz gości obronił;

72 min. - indywidualna akcja Mariusza Woźniaka - strzał w długi róg bramki - 1:0!!!

76 min. - sytuacja Piotra Burskiego - bramkarz obronił na rzut rożny;

77 min. - po rzucie rożnym strzelał głową Marcin Kobierski - nad bramką;

78 min. - kontra Juve - strzał Mariusza Woźniaka nad bramką;

85 min. - strzał głową po rzucie rożnym - obronił Michał Chachuła;

86 min. - groźny strzał gości - znów górą Michał Chachuła;

87 min. - strzał z dystansu - Michał Chachuła wybił na rzut rożny!

87 min. - po rzucie rożnym strzał z bliska Łukasza Cieślewskiego - remis - 1:1!!!

90 + 3 min. - akcja meczowa Piotra Burskiego - strzał głową z bliska - bramkarz obronił!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Młynarczyk, Paprota (od 54 min. Burski), Piotr Kobierski, Woźniak (od 81 min. Sulgan) - Fret, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Swędrowski, Piotr Kobierski, Młynarski. Sędziował Paweł Pskit. Widzów około 200.