IX kolejka: Jutrzenka Warta - Omega Kleszczów 3:1 (1:0)
Piękne gole! Ważna wygrana Juve! W sobotę Kutno!

25 września 2019 19:52

W meczu IX kolejki, w środę 25 września Jutrzenka wygrała w Warcie z Omegą Kleszczów 3:1. Ozdobą meczu były piękne gole naszych piłkarzy! Juve przeważało i powinno wygrać wyżej. Jednak serca naszych kibiców zamarły, gdy goście po przerwie wyrównali. Na szczęście nasi piłkarze potrafili przełamać niemoc strzelecką i górowali w końcówce pewnie wygrali zdobywając ważne trzy punkty!

Relacja z meczu z Omegą:

5 min. - strzał Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił;

8 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - nad bramką;

15 min. - asyata Marcina Kobierskiego - ładny strzał z dystansu Krystiana Adamiaka - gol dla Juve - 1:0!

23 min. - strzał zawodnika gości - obronił Oskar Natorski;

25 min. - kolejne uderzenie gości - nad naszą bramką;

27 min. - po podaniu Mariusza Woźniaka - Robert Jarecki trafił w poprzeczkę!

31 min. - z dystansu strzelał Krystian Adamiak - tuż obok słupka;

35 min. - strzelał Robert Jarecki - bramkarz obronił;

44 min. - kontra Juve - Robert Jarecki mógł strzelać, mógł podawać do napastników - ale piłka przeleciała wysoko wzdłuż bramki - to była dobra okazja!

50 min. - kontra Omegi - strzał Piotra Mielczarka - 1:1!

64 min. - strzał z rzutu wolnego gości - Oskar Natorski obronił;

65 min. - strzał z pola karnego Mariusza Woźniaka - piłka trafiła w słupek!

66 min. - strzał Wiktora Bednarka - bramkarz obronił;

68 min. - kontra Juve - Piotr Burski strzelił obok słupka;

68 min. - Marcin Kobierski z bliska trafił w bramkarza!

72 min. - strzelał Mariusz Woźniak - nad bramką;

74 min. - po faulu na Marcinie Kobierskim z rzutu wolnego spod trybuny pięknym strzałem popisał się Robert Jarecki - 2:1!!!

77 min. - strzelali goście - tuż obok słupka;

79 min. - Marcin Kobierski głową wywalczył piłkę i pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości - 3:1!!!

90 +1 min. - strzelał Marcin Kobierski - bramkarz obronił

90 + 3 min. - znów strzał Marcina Kobierskiego - obok bramki.

Skład Jutrzenki: Natorski - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Jarecki (od 75 min. Sulgan), Piotr Kobierski, Adamiak, Woźniak - Piotr Burski (od 77 min. Fret), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Burski, Młynarski, Woźniak, Pawlak, Adamiak, Swędrowski. Sędziował Mikołaj Kujawski. Widzów około 100, biletów sprzedano 32.

W X kolejce, w sobotę 28 września Jutrzenka o godzinie 16.00 zagra w Kutnie.