VIII kolejka: Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 3:0 (2:0)
Przegrana Juve, w środę z Omegą Kleszczów!

22 września 2019 14:06

W meczu VIII kolejki Jutrzenka przegrała w Kwiatkowicach i to wysoko, bo aż 3:0! Liczyliśmy po cichu na punkty i... obecność naszych kibiców. Kibice nie zawiedli, gorzej z naszymi piłkarzami. Nie pomogły zmiany w obronie. Zmiennicy zawiedli! Po tym meczu spadliśmy na dziesiąte miejsce w tabeli, najniższe w tym sezonie!

Relacja z Kwiatkowic:

8 min. - Jardel Cruz strzałem głową daje prowadzenie gospodarzom - 1:0;

13 min. - strzał Piotra Burskiego nad bramką;

16 min. - po rzucie rożnym... strzał głową zawodnika Kwiatkowic przeleciał nad bramką LKS-u - samobój był blisko!

18 min. - strzał Mariusza Woźniaka - za lekko i prosto w bramkarza;

24 min. - rzut wolny dla Kwiatkowic - strzał w okienko Michała Bogdana - 2:0!

25 min. - akcja Kwiatkowic - uratował nas Oskar Natorski - broni strzał z bliska;

28 min. - w sytuacji sam na sam znów uratował nas Oskar Natorski - choć gospodarze domagali się rzutu karnego!

44 min. - po rzucie wolnym zamieszanie w naszym polu karnym - strzał zablokowany;

45 min. - strzał Jardela Cruza - pięknie obronił Oskar Natorski;

48 min. - strzał z woleja Marcina Kobierskiego - spojenie!!!

50 min. - strzał zawodnika Kwiatkowic nad brmką;

51 min. - Michał Bogdan z rzutu wolnego nad naszą bramką;

54 min. - strzał głową Wiktora Bednarka - tuż nad poprzeczką!

59 min. - kontra Kwiatkowic - na szczęście napastnik nie sięgnął piłki w dogodnej sytuacji;

63 min. - Dawid Kępniak w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza - 3:0!!!

66 min. - po rzucie rożnym dwa strzały zawodników Juve - za słabe, by zaskoczyć bramkarza;

74 min. - strzał zawodnika Kwiatkowic - obronił Oskar Natorski;

79 min. - po rzucie wolnym dla Juve - strącił głową Kuba Młynarski - nikt nie skończył!

81 min. - Robert Jarecki z kąta strzelił w słupek!

83 min. - strzał Krystiana Adamiaka - rykoszet nad bramką;

90 min. - strzał z rzutu wolnego - obronił Oskar Natorski.

Skład Jutrzenki: Natorski - Pipczyński (od 46 min. Pawlak), Graczykowski (k) (od 46 min. Bednarek), Młynarski, Swędrowski - Fret (od 46 min. Jarecki), Piotr Kobierski, Adamiak, Woźniak - Marcin Kobierski, Burski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Paweł Malec. Żółte kartki: Bednarek - dwie. Czerwona kartka - Bednarek - 89 min. - za dwie żółte. Widzów około 200, w tym za Juve 40.

W następnej kolejce, już w środę 25 września zagramy w Warcie z Omegą Kleszczów. Mecz rozpocznie się prawdopodobnie o 16.30, choć planowany był na 17.00!