VI kolejka: Włókniarz Zelów - Jutrzenka Warta 0:4 (0:3)
Pewna wygrana Juve, czas na Wartę Działoszyn!

11 września 2019 17:09

W meczu VI kolejki w środę 11 września Jutrzenka wygrała w Zelowie z Włókniarzem 4:0 i awansowała na VI miejsce w tabeli.

Relacja z meczu w Zelowie:

3 min. - Michał Chchuła broni w groźnej sytuacji;

5 min. - po podaniu Piotra Burskiego - Mariusz Woźniak trafia do siatki - 0:1!!!

6 min. - strzał Mariusza Woźniaka - bramkarz obronił;

12 min. - strzał z dystansu Macieja Dudka - nad bramką;

14 min. - po strzale zawodnika gospodarzy - Michał Chachuła ładnie broni;

18 min. - po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka - Maciej Dudek przewrotką strzela ładnego gola - 0:2!!!

22 min. - Marcin Kobierski ładnym uderzeniem strzela kolejnego gola - 0:3!!!

23 min. - Piotr Burski obsłużył ładnym podaniem Marcina Kobierskiego - strzał Kobiego nad bramką!

25 min. - po dośrodkowaniu Sylwestra Pawlaka - wolej Piotra Burskiego obok okienka!

28 min. - strzał zawodnika Włókniarza - daleko od bramki;

31 min. - strzał głową zawodnika z Zelowa - nad bramką;

34 min. - strzał z dystansu Marcina Kobierskiego - obok słupka;

42 min. - z rzutu wolnego Mariusz Woźniak - bramkarz wypiąstkował;

44 min. - strzał zawodnika Włókniarza - Michał Chachuła wybronił na rzut rożny;

50 min. - okazja Szymona Młynarczyka - bramkarz obronił;

60 min. - czerwona kartka dla zawodnika Włókniarza;

64 min. - strzał Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił na rzut rożny;

65 min. - po rzucie rożnym strzał głową Piotra Kobierskiego - nad bramką;

72 min. - okazja Kuby Młynarczyka - zamieszanie - obrońcy wyjaśnili do bramkarza;

75 min. - kontra Juve - Piotr Kobierski zamiast strzelać szukał podania do Piotra Burskiego;

83 min. - po podaniu Krystiana Adamiaka - Marcin Kobierski płaskim strzałem strzelił gola - 0:4!!!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Graczykowski (k), Młynarski, Pawlak - Fret (od 63 min. Jarecki), Dudek (od 60 min. Piotr Kobierski), Adamiak, Woźniak (od 46 min. Młynarczyk) - Burski, Marcin Kobierski (od 86 min. Paprota). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Graczykowski, Dudek, Burski. Sędziował Szymon Michniewicz. Widzów około 100, w tym za Juve 19.

W następnej kolejce w niedzielę 15 września o godzinie 17.00 zagramy w Warcie z Wartą Działoszyn.