IV kolejka: Boruta Zgierz - Jutrzenka Warta 1:0 (1:0)
W tropikalnym meczu nie zasłużyli na porażkę!

31 sierpnia 2019 09:40

W meczu IV kolejki łódzkiej IV ligi nasi piłkarze grali w Zgierzu z Borutą przegrywając 0:1. Mecz odbywał się w trudnych warunkach pogodowych. Tropikalny upał nie służył piłkarzom obu drużyn. Kto wymyślił mecz o godzinie 15.00 przy takich temperaturach? Z meczu przeprowadzona była relacja "live" na naszej stronie internetowej. Warto zwrócić uwagę na powrót do zespołu po kontuzji Roberta Jareckiego i... brak gola Piotra Burskiego, który trafiał do tej pory we wszystkich meczach!

Relacja ze Zgierza:

10 min. - strzał z pola karnego Szymona Młynarczyka - nad bramką;

15 min. - kontra Boruty - strzał zawodnika gospodarzy obronił Michał Chachuła - dobitka Łukasza Wiśniewskiego - 1:0!

17 min. - strzelał Marcin Kobierski - obrońcy zablokowali uderzenie naszego napastnika - rzut rożny;

19 min. - strzelał głową Wiktor Bednarek - obok bramki;

20 min. - kolejny rzut rożny - strzelał Mariusz Woźniak - obrońca wybił sprzed bramki;

27 min. - centrostrzał z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka sprawił kłopoty bramkarzowi;

28 min. - po rzucie rożnym strzał głową Wiktora Bednarka - piłka trafiła w obrońcę!

34 min. - strzał z rzutu wolnego Marcina Kobierskiego - nad bramką;

35 min. - okazja Juve - wrzucał Piotr Burski - piłka odbiła się od ręki obrońcy, dobijał Szymon Młynarczyk - jednak wzdłuż bramki;

67 min. - ładna akcja Juve - strzelał Mariusz Woźniak jednak na spalonym;

75 min. - strzał z dystansu Mariusza Woźniaka - nad bramką;

84 min. - strzał zawodnika Boruty - obronił Michał Chachuła;

86 min. - strzał zawodnika Boruty - ładnie obronił nasz bramkarz;

90 min. - strzelał Mariusz Woźniak - piłka trafiła w rękę zawodnika Boruty - tylko rzut rożny;

90 +1 min. - Jutrzenka atakuje - kolejny rzut rożny;

90 + 2 min. - strzał głową Kuby Młynarskiego - obok słupka;

90 + 3 min. - strzał Mariusza Woźniaka w okienko - świetna inetrwencja bramkarza - znów rzut rożny;

90 + 4 min. - strzał głową Rafała Swędrowskiego - obok słupka!!!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Woźniak, Dudek, Piotr Kobierski (od 59 min. Jarecki), Młynarczyk (od 59 min. Adamiak) - Marcin Kobierski, Burski. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Dudek. Sędziował Bartosz Banasiak. Widzów około 150, w tym za Juve 17.

W następnej kolejce, w sobotę 7 września o godzinie 17.00 zagramy w Warcie z Ceramiką Opoczno. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!